Basketbolistam Bertānam zema precizitāte zaudētā NBA spēlē

Pie salīdzinoši liela spēles laika pirmdien tika latviešu basketbolists Dāvis Bertāns, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" savā laukumā ar 88:104 piekāpās Memfisas "Grizzlies", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns, kurš parasti tiek spēlēt nepilnas desmit minūtes, uz parketa pabija 17 minūtes un 10 sekundes, kuru laikā guva divus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Rūjienietis realizēja vienīgo divpunktu metienu, bet no trīspunktu atzīmes viņš bija nesekmīgs piecas reizes. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par 13 punktiem mazāk nekā viesi.

Rezultatīvākais Dalasas komandā bija Džeidens Hārdijs, kurš guva 28 punktus.

Viesiem 23 punktus iekrāja Desmonds Beins.

Mājiniekiem šajā spēlē nevarēja palīdzēt nedz Luka Dončičs, nedz Kairijs Ērvings, kas allaž ir rezultatīvākie komandas spēlētāji.

Dalasas vienībai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 34 uzvarām 35 spēlēs ir NBA Rietumu konferences 8. vietā.

Zaudējumu sēriju Dalasas vienība mēģinās pārtraukt trešdien, izbraukumā spēlējot ar Sanantonio "Spurs".