Basketbolistam Bertānam divi precīzi tālmetieni zaudētā NBA spēlē

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" sestdien pēdējā ceturtdaļā nenosargāja 11 punktu pārsvaru un ar 108:112 zaudēja Memfisas "Grizzlies", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā uz parketa esot nepilnas septiņas minūtes (6:57). Viņš guva sešus punktus, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra divas pretinieku bumbas. Rūjienietis kopumā izpildīja piecus trejačus, no kuriem divi bija precīzi. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par diviem punktiem vairāk, nekā ielaida.

Rezultatīvākais Dalasas komandā ar 23 punktiem bija Tims Hārdavejs juniors.

Uzvarētājiem Desmonds Beins izcēlās ar 25 punktiem.

Lielāko spēles daļu vadībā atradās "Grizzlies", taču otrajā puslaikā "Mavericks" pārņēma vadību. Pēdējā ceturtdaļā Dalasas komandas pārsvars vienubrīd sasniedza pat 11 punktus, taču galotnē pārāki bija Memfisas spēlētaji.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 34 uzvarām un tikpat zaudējumiem ir NBA Rietumu konferences 7. vietā.