Basketbolistam Bertānam 11 punkti, «Mavericks» ar zaudējumu atvadās no «play-off» cerībām

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīrs šogad noritēs bez latviešu pārstāvēto klubu iesaistes, tapa zināms piektdien, kad Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 112:115 spēles galotnē zaudēja Čikāgas "Bulls". Bez Kristapa Porziņģa ierindā pie uzvaras tika Vašingtonas "Wizards", kas ar 114:108 pārspēja Maiami "Heat", liecina NBA informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas un kopuma spēlēja 15 minūtes (15:16). Sev atvēlētajā laikā rūjienietis guva 11 punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Viņš realizēja divus no sešiem tālmetieniem, vienīgo divpunktu metienu un visus trīs sodiņus. Bertānam esot uz parketa, "Mavericks" guva 12 punktu pārsvaru.

Dalasas komandā punktu sadale bija ļoti līdzsvarota starp teju visiem spēlētajiem. Rezultatīvākie bija Luka Dončičs, Markīfs Morris un Makinlijs Raits, kuri katrs guva pa 13 punktiem.

Vēl ceturtās ceturtdaļas ievadā "Mavericks" bija 11 punktu pārsvars, taču galotnē labāk nospēlēja "Bulls".

Dalasas komandai regulārajā sezonā atlikusi vēl viena spēle, taču pat uzvaras gadījumā viņi augstāk par 11. vietu NBA Rietumu konferencē pakāpties nevar.

Vašingtonas "Wizards", kas cerības uz izslēgšanas spēļu turnīru zaudēja jau pagājušajā nedēļā, piektdien uzvaru svinēja bez Porziņģa sastāvā. Liepājnieks komandai nevarēja palīdzēt slimības dēļ.

Šī bija "Wizards" vienības pirmā uzvara pēdējās piecās spēlēs.