«Ogres» un «Ventspils» basketbolisti netiek Latvijas-Igaunijas līgas finālčetriniekā

BK "Ventspils" un BK "Ogre" sestdien Latvijas–Igaunijas basketbola līgā zaudēja ceturtdaļfināla spēlēs un netika turnīra ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Ventspilnieki viesos ar 69:92 zaudēja galvenā trenera Nikolaja Mazura vadītajai Tartu Universitātei/"Maks&Moorits", kas sērijā līdz divām uzvarām bija pārāka ar 2:1. Tartu komanda pusfinālā spēlēs pret Ukrainas "Prometey" un "Viimsi" dueļa uzvarētāju, kas noskaidrosies sērijā trešajā spēlē.

Guntis Sīpoliņš ar 15 punktiem bija rezultatīvākais Ventspils komandā, kur Linards Jaunzems iekrāja 12 punktus. Tartu vienībā izcēlās Džitauriuss Tajs Gordons un Tomāšs Pavelka, gūstot pa 23 punktiem.

BK "Ventspils" uzvarēja pirmajā spēlē (90:80), bet nākamajā mačā zaudēja (79:88), rezultātam sērijā nonākot līdzsvarā 1:1.

Savukārt BK "Ogre" mājās ar 66:83 atzina Tallinas "Kalev/Cramo" pārākumu un sērijā zaudēja ar 0:2.

Ogrēniešiem otrajā spēlē Viljams Garijs Taltons nodrošināja 19 punktus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, savukārt 11 punkti bija Riharda Zēberga rēķinā. "Kalev/Cramo" 23 punktus Kregors Hermets.

BK "Ogre" pirmajā spēlē sērijā iepriekš zaudēja arī viesos (70:76).

Jau vēstīts, ka finālčetriniekā pirmā iekļuva pašreizējā čempionvienība "VEF Rīga", kas ceturtdaļfināla sērijā ar 2:0 pārspēja Igaunijas klubu Raplas "Avis Utilitas". Pusfinālā "VEF Rīga" tiksies ar Tallinas "Kalev/Cramo".

Finālčetrinieka turnīrs notiks 7. un 8. aprīlī Tallinā - visas izšķirošās spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.