Dienas ziņas

Tūrisma saimniecības saņem «Zaļo sertifikātu»

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Kuldīgā sumina labākos sportistus

Tēvs un dēls Šmēdiņi Kuldīgas novadā saņem gada balvas sportā

Lai pateiktos labākajiem sportistiem par sasniegumiem aizvadītajā sezonā, Kuldīgas novadā jau tradicionāli rīko "Sporta laureāta" pasākumu, aicinot gan novadā dzīvojošos sportistus, gan tos, kas tur sākuši sportista karjeru, bet nu jau trenējas citviet. Par Gada sportistu šai reizē atzina pludmales volejbolistu Jāni Šmēdiņu, bet par Gada treneri – viņa tēvu Andri Šmēdiņu.

Aizvadītajā sezonā Kuldīgas novada sportistu vārdi ne reizi vien dažādos sporta veidos izskanējuši ne tikai Latvijas, bet arī pasaules mērogā. Par Kuldīgas novada gada sportistu atzītā pludmales volejbolista Jāņa Šmēdiņa duetam Rio olimpiskajās spēlēs īsti neveicās, bet kopumā sezona aizvadīta labi. 

Par novada Gada treneri atzītais Andris Šmēdiņš pastāstīja, ka aizvadītā sezona raisīja divējādas sajūtas. Protams, visi gaidīja olimpiādē labāku rezultātu, bet tur bija gan objektīvi, gan citi iemesli, turklāt Jānim sezonu pabojāja trauma, rezumēja treneris. Toties par teicamu treneris uzskata Jāņa Šmēdiņa un Aleksandra Samoilova dueta sniegumu citos aizvadītās sezonas turnīros, tostarp piecreiz sasniedzot "Grand Slam" līmeņa sacensību pusfinālu.

Savukārt Jānis Šmēdiņš pastāstīja, ka galvenās sacensības šogad būs Eiropas un pasaules čempionāts. It īpaši Eiropas čempionāts, kas notiks Jūrmalā, un tur vajadzētu cīnīties par medaļām. Bet kā jau sportā, kaut ko prognozēt ir grūti, piebilda pludmales volejbolists.

Kuldīgas novada "Sporta laureātā" paldies saka sportistiem, kuri piedalījušies Eiropas un pasaules čempionātos, olimpiskajās spēlēs, izcīnījuši kādu godalgotu vietu Latvijas čempionātos vai Latvijas Olimpiādē, pārstāvot Kuldīgas novadu, vai ir Latvijas izlases dalībnieki. Tāpat arī paldies teic veiksmīgākajiem veterāniem. Kopumā Kuldīgas novadā atbilstoši nosacījumiem bijuši teju 100 sportistu 20 sporta veidos.

Par mūža ieguldījumu apbalvojumu saņēma sporta meistars dambretē Jānis Rūtiņš. Viņš savu pieredzi apkopo arī vairākās grāmatās.

Pasākuma organizatori uzsvēra, ka kopš 2000.gada visās vasaras olimpiskajās spēlēs bijis kāds dalībnieks, kura sportiskā karjera aizsākusies Kuldīgas novadā riteņbraukšanā, soļošanā vai pludmales volejbolā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Balvas
Sports
Jaunākie
Interesanti