Talsu novadā sveic labākos sportistus, trenerus un sporta entuziastus

Nedēļas nogalē svinīgā ceremonijā „Sporta laureāts 2017” godināja Talsu novada sportistus un trenerus par augstiem sasniegumiem sportā, kā arī sporta entuziastus par paveikto sporta organizēšanā un atbalstīšanā. Aizvadītais gads Talsu novadā bija sportiskiem notikumiem, veiksmīgiem startiem un unikāliem panākumiem bagāts, kas atspoguļojas arī nominācijās.

Kopumā 11 nominācijās pieteica 44 kandidatūras, kuras izvērtēja žūrijas komisija. Par labākajiem sportistiem atzina valstsvienības basketbolistu Jāni Strēlnieku un parabobslejisti Anniju Krūmiņu.

Jānis Strēlnieks

Strēlnieks Grieķijā spēlē Pireju "Olympiacos” sastāvā, bet balvu saņemt ieradās Jāņa vecāki. Savukārt basketbolists nosūtīja videosveicienu visiem sveicējiem. 

Annija Krūmiņa

Novada labākā sportiste Krūmiņa palika nepārspēta Pasaules kausa posmā Kalgari un kļuva par pirmo parabobslejisti, kura uzvarējusi sacensībās kopīgā vīriešu un sieviešu konkurencē. Eiropas čempionātā 2. vietu ieguvušais parabobslejists Lauris Zutis tika atzīts par labāko tehniskajos sporta veidos. Pirmo reizi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas paralimpisko disciplīnu atlēti guva atzinību novada sporta laureātu pasākumā.

Par labāko komandu tika atzīti kērlingisti TKK/Santa Blumberga un Andris Bremanis, kuri sasniedza 8. vietu pasaules čempionātā jauktajiem pāriem.

"Vivus" MTB maratons kalnu riteņbraukšanā, kas Talsos notiek jau vairākus gadus, katru gadu pulcējot arvien vairāk apmeklētāju, saņēma balvu kā gada sporta notikums novadā.

Balvu "Cerība sportā” saņēma vieglatlēts Krišjānis Suntažs, 8. vietas ieguvējs U-18 pasaules čempionātā šķēpa mešanā.

Labākais trenera balvu pasniedza Aivaram Eņģelim, kurš futbolā sagatavojis vairākas komandas Kurzemes un Latvijas čempionātiem, viņš arī vada Talsu novada sieviešu komandu Latvijas čempionātā. Labākā sporta skolotāja balvu nopelnīja Talsu sākumskolas skolotāja Sandra Zvirgzdiņa, kura sportiskās aktivitātēs iesaista bērnus un vecākus.

Balva par mūža ieguldījumu sportā nonāca pie ilggadēja volejbola trenera un sieviešu komandas „Kurzemīte” dibinātāja Jāņa Krūmiņa, balvu „Entuziasts sportā” saņēma orientēšanās pulciņa vadītājs Andris Leja. Viņš organizē skrējienu „Apskrien Latviju” un orientēšanās sacensības „Iepazīsti Talsus”. Balvu „Sporta atbalstītājs” nopelnīja SIA „Epic print”.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Balvas
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti