Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents: Sportā aizvadīts panākumiem gana bagāts gads

Aizejošais 2019.gads Latvijas sportistiem bija solīdiem panākumiem pietiekami bagāts, lai gan netika aizvadītas olimpiskās spēles, Latvijas Radio teica Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis. Labākie no labākajiem pretendē uz tituliem Latvijas Gada balvas sportā pasākumā, kas risināsies 19.decembrī.

Sporta veidu federācijas un sporta organizācijas gada labākā sportista balvai izvirzīja vairāk nekā 30 pretendentu vīriešu konkurencē, bet sievietēm uz titulu pieteica teju 20 kandidātes. "Bija ko vērtēt," uzsvēra LOK prezidents. "Ar gandarījumu varēsim uzklausīt labāko vārdus." 

Aldons Vrubļevskis par Latvijas gada balvas sportā nominantiemMāris Bergs

  Vrubļevskis uzsvēra, ka Latvijas Gada balvām sportā ir nominēti gan pasaules gan Eiropas čempioni, gan Latvijā ir aizvadīti augsta līmeņa sporta pasākumi. Svinīgajā pasākumā 19.decembrī balvas pasniegs 14 laureātiem dažādās nominācijās. 

  Gada labākie sportisti žūrijas balsojumā praktiski jau ir noteikti, bet viņu vārdi paliks noslēpumā līdz apbalvošanas ceremonijai, ko tiešraidē varēs redzēt LTV1 un replay.lv.

  Laureātus gada labāko sportistu nominācijās noteica vairākos posmos. Sākotnējos pretendentus izvirzīja Latvijas sporta veidu federācijas un sporta organizācijas, kā arī lielāko mediju pārstāvji un Latvijas Nacionālās sporta padomes locekļi. Otrajā kārtā tie paši lēmumu pieņēmēji, kam pievienojās arī žūrijas locekļi, balsoja, lai noteiktu katrā nominācijā paredzēto nominantu skaitu. Visbeidzot trešajā kārtā žūrija, kurā tika iekļauti organizatoru izvēlēti 12 locekļi, balsojumā trešdien noteica balvu ieguvējus. 

  Savukārt gada populārākā sportista nominācijā uzvarētāju noteiks līdzjutēju balsojumā, kas risinās portālā lsm.lv un turpināsies tiešraides laikā 19.decembrī.

  Pasākumu "Latvijas gada balvas sportā" rīko Latvijas Olimpiskā komiteja, Igo Japiņa sporta aģentūra, Latvijas Sporta federāciju padome un Izglītības un zinātnes ministrija. 

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Balvas
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti