Izvēlies savu gada populārāko sportistu un nobalso šeit

Latvijas gada balvas sportā šogad pasniegs 17 nominācijās un laureātus izvēlēsies dažādas žūrijas, bet viens apbalvojums būs īpašs, jo tā ieguvēju noteiks līdzjutēji, tātad katrs, kam nav vienaldzīgi atlēti, kas pārstāv mūsu valsti uz pasaulē lielākajām sporta skatuvēm. Ikviens ir aicināts portālā lsm.lv nobalsot par gada populārāko sportistu, kura sasniegtie rezultāti un attieksme ir raisījušas vispozitīvākās emocijas, kas saviļņojušas līdz sirds dziļumiem.

(balsojuma pirmais posms noslēdzas ceturtdien, 20.decembrī, plkst. 23.59)
Gads ir bijis gan sportiskiem panākumiem bagāts, gan sagādājis līdzjutējiem daudz iespaidu, līksmojot par Latvijas sportistu panākumiem un līdzpārdzīvojot par neveiksmēm, kas tāpat ir neatņemama sporta sastāvdaļa. Iespējams, gada populārākā sportista laurus iegūs nevis spožāko medaļu īpašnieks, bet gan cīnītājs, kura neatlaidīgais raksturs un atvērtība faniem pamudinās nosvērt sev par labu balsotāju simpātiju svaru kausus.

Populārākā sportista titulam ir nominēti 12 atlēti, kas pretendē uz gada labākā sportista balvu vīriešu un sieviešu konkurencē, kā arī tehniskajos sporta veidos. Pēc balsojuma pirmās kārtas, kas portālā lsm.lv noslēgsies 20.decembrī plkst. 23.59, uz balvu turpinās pretendēt trīs sportisti, kas būs guvuši lielāko balsu skaitu. Balvas ieguvējs kļūs zināms balsojuma turpinājumā Gada balvas sportā pasniegšanas ceremonijas laikā LTV1 tiešraidē un portālā lsm.lv 21.decembrī. 

Balsojuma sadaļā, uzklikšķinot uz sportista attēla, atsevišķā sadaļā var iepazīties ar gada nozīmīgākajiem notikumiem attiecīgajam atlētam.

Lai nobalsotu, jāuzklikšķina uz 'Izvēlēties' attiecīgajam sportistam un jānospiež 'Balsot' balsojuma bloka lejasdaļā.

Nobalsot var reizi dienā ar sociālo mediju Draugiem.lv, "Facebook", "Google" pieslēgumu vai norādot savu e-pasta adresi. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite, un kuras jāuzklikšķina sava balsojuma apstiprināšanai. Katrā atsevišķā reizē var nobalsot par vienu sportistu.

Saistītie raksti
8 komentāri
Haralds Lielujuksis
Lai veicas.
Arnolds Megnis
Par katru no nosauktajiem sportistiem gribas nobalsot jūs visi esat vienkārši malači diendienā pūlaties vaiga sviedros liekat pasaulei runāt par Latviju, visiem vajadzētu dot valsts augstāko apbalvojumu tādēļ vārdus es neminu, īpašs paldies olimpiešiem, neatkarīgi no tā, ir vai nav medaļa un tehnisko sporta veidu pārstāvjiem Paulam Jonasam, Reinim Nitišam, Kasparam stupelim un visiem renes sortisiem
Viktors Girssons
Anastasija veksmi visās 2019 sacensībās.
Normunds Stepitis
Lai veicas
Gita Vīnakmene
Spēku un izturību!
arnis prauliņš
Apbrīnojami kilogrami !!!
Skaidrīte Grīnberga
Galvenais lai saglabājas cīņasspars un neatlaidība.Ticu,jo kurzemnieki ir stipri!
Biruta Lauberte
Lai veicas jums es zinu jūs būsiet labākā.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Balvas
Sports
Jaunākie
Interesanti