Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs atzīti par gada labākajiem sportistiem Jūrmalā

Trešdien Jūrmalā svinīgi tika apbalvoti pilsētas gada sportisti, par kuriem tika atzīti vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, informē Jūrmalas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Krastiņa.

Laura pie šīs balvas jau tika trešo gadu pēc kārtas, savukārt Samoilovs par Jūrmalas labāko sportistu atzīts jau piekto gadu.  

Balvu "Par mūža ieguldījumu Jūrmalas sporta attīstībā" un veselīga un aktīva dzīvesveida veicināšanu jūrmalnieku vidū saņēma Rūta Kušķe, Pumpuru vidusskolas sporta skolotāja ar gandrīz 60 gadu darba stāžu.  Par “Gada komandu” atzīta Jūrmalas “Spartaks” komanda, kas izcīnīja pirmo vietu Latvijas futbola čempionātā virslīgā.

Sporta klubs “Jūrmalas sports” apbalvots nominācijā “Gada sporta klubs”, kura sportisti šogad saņēma vairākus desmitus godalgu gan Latvijas, gan starptautiskos turnīros. “Jāņa Roviča Boksa klubs” apbalvots nominācijā “Gada balva Fair play”. 

Nominācijā “Gada labākā komanda individuālajos sporta veidos” apbalvotas pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kas izcīnījušas pirmo vietu Eiropas U22 čempionātā pludmales volejbolā.

Par “Gada uzlecošo zvaigzni” Jūrmalas sportā atzīts pludmales volejbolists Mihails Samoilovs, kas izcīnījis bronzas medaļu pasaules U19 čempionātā. Bet “Gada trenera” balvu saņēma pludmales volejbolistu Samoilovu, Tīnas Lauras Graudiņas un Jāņa Šmēdiņa treneris Genādijs Samoilovs.

Nominācijā “Gada sporta skolotājs” apbalvots Māris Meiers, Pumpuru vidusskolas sporta skolotājs. Par “Gada sporta senioru” atzīta Sandra Gosa, kas airēšanas un peldēšanas disciplīnās ieguvusi pirmās vietas starptautiska mēroga sacensībās.

Parabobslejists Alvils Brants atzīts par “Gada sportistu paralimpiskajos sporta veidos”. Viņš ieguvis otro vietu pasaules čempionātā parabobslejā un ceturto vietu Pasaules kausa kopvērtējumā.

Par “Gada sporta notikumu Jūrmalā” atzīts 2016 CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā “Jūrmala Masters”, kas ir līdz šim Baltijā vērienīgākais pludmales volejbola notikums. Pirmo reizi Majoru pludmalē Jūrmalā notika gan vīriešu gan sieviešu sacensības, kur piedalījās spēcīgākie Eiropas pludmales volejbolistu pāri Savukārt nākamgad paredzēts, ka Jūrmala uzņems vēl pakāpi augstāku turnīru – Eiropas čempionāta finālsacensības.

Nikita Lijcs atzīts par labāko nominācijā “Gada sportists tehniskajos sporta veidos”. Pasaules čempionātā kopvērtējumā ''Formula 4'' laivu klasē viņš ieguvis sudraba medaļu.

Par “Gada publisko sporta pasākumu pilsētā” atzīti Jūrmalas sporta svētki, kas ir viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem pilsētā, kurā dalībnieki sacenšas trīs dažādās pludmales skriešanas distancēs, kā arī daudzās citās radošās, veselīgās un izglītojošās sporta aktivitātēs. Šogad svētku ietvaros notika arī Latvijas nūjošanas čempionāta posms.

Jūrmalas Gada balva sportā tiek piešķirta jau 18. gadu, lai izteiktu atzinību sportistiem par augstajiem sasniegumiem pasaules, Eiropas, Baltijas un Latvijas čempionātos un sacensībās, kā arī lai pateiktos tiem, kas veicinājuši veselīgu un aktīvu dzīvesveidu jūrmalnieku vidū.

Šogad Eiropas Sporta pilsētu asociācija Jūrmalas pilsētai piešķīrusi titulu “Eiropas Sporta pilsēta 2017“. Sporta pilsētas statuss piešķirts, izvērtējot kūrortpilsētas sporta infrastruktūru, pieejamo sporta un veselīgu dzīvesveidu veicinošu pasākumu klāstu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Balvas
Sports
Jaunākie
Interesanti