Iemesli, kādēļ Kaspars Stupelis varētu kļūt par gada populārāko sportistu

Latvijas dzelzs vīrs Kaspars Stupelis šogad izcīnīja savu ceturto titulu pasaules blakusvāģu čempionātā. To latvietis paveica kopā ar nīderlandieti Etjēnu Baksu, tomēr jau nākamgad kantētāju gaida jauni izaicinājumi. Četrkārtējā pasaules čempiona neatlaidība un cīņasspars vienmēr bijusi apbrīnojama, un nu tā ir iemūžināta Armanda Tripāna režisētajā filmā "Stupelis".

Nobalso par Latvijas gada populārāko sportistu

Atbalsti Kasparu Stupeli vai citu nominēto favorītu balsojumā par Latvijas gada populārāko sportistu! Nobalsot vari ŠEIT

Populārākā sportista titulam ir nominēti 12 atlēti, kas pretendē uz gada labākā sportista balvu vīriešu un sieviešu konkurencē, kā arī tehniskajos sporta veidos. Pēc balsojuma pirmās kārtas, kas portālā lsm.lv noslēgsies 18. decembrī, uz balvu turpinās pretendēt trīs sportisti, kas būs guvuši lielāko balsu skaitu. Balvas ieguvējs kļūs zināms balsojuma turpinājumā Gada balvas sportā pasniegšanas ceremonijas tiešraidē LTV1 un replay.lv 19. decembrī.

Kaspars Stupelis 2019. gada sezonā

Jau pirms sezonas sākuma tapa zināms, ka Latvijas ''dzelzs vīrs'' turpinās sadarbību ar nīderlandieti Etjēnu Baksu. Abiem sportistiem pirms sezonas bija lielas ambīcijas, kas arī vainagojās ar panākumiem.

Aprīlī

Sezonas pirmajā pasaules čempionāta posmā Etjēns ar kantētāju Stupeli izcīnīja trešo vietu Beļģijas posmā. Taču jau pēc nedēļas Spānijā Latvijas un Nīderlandes duets bija otrais ātrākais. Tas ļāva Stupelim ar Baksu dalīt pirmo vietu kopvērtējumā.

Nīderlandes posmā Stupelis ar pārinieku izcīnīja sezonas pirmo titulu pasaules čempionātā.

Maijā

Pēc sekmīgās kvalifikācijas Čehijā Stupelis ieņēma vien sesto vietu pasaules čempionāta ceturtajā posmā.

Turpinājumā Ukrainā Stupelis ar Baksu atgriezās uz panākumu takas, izcīnot sezonas otro uzvaru.

Jūnijā

Sezonas nākamajā posmā Latvijas kaimiņvalstī Igaunijā Stupelis kantēja trešo ātrāko ekipāžu, ļaujot konkurentiem minimāli pietuvoties sezonas kopvērtējumā.

Jūlijā

Astotajā posmā Stupelis ar Baksu tika pie sezonas trešā triumfa.

Savukārt mēneša izskaņā Stelpē Latvijas un Nīderlandes komanda izcīnīja otro vietu. Pirmajā braucienā Stupeļa komandai sanāca aizķeršanās startā, tomēr viņiem izdevās aizcīnīties līdz trešajai vietai. Savukārt otrajā braucienā viņiem izdevās triumfēt.

Stupelis stāsta par karsto Stelpes posmu

Augustā

Arī sezonas 11. posmā Stupelis ar Baksu izcīnīja uzvaru, ievērojami palielinot izredzes uzvarēt sezonas kopvērtējumā.

Septembrī

Septembra ievadā Bakss ar Stupeli garantēja triumfu sezonas kopvērtējumā. Tas latvietim bija ceturtais tituls, jo iepriekš viņš triumfējis 2015. gadā, ka arī 2003. un 2004. gadā.

Sezonas pēdējā posmā Latvijas kantētājs ieņēma otro vietu.

Stupeli sagaida Rīgā

Saruna ar četrkārtējo pasaules čempionu Stupeli

Oktobrī

Stupelis kopā ar Nīderlandes izlasi triumfēja Nāciju kausa izcīņā.

Jau iepriekš tapa zināms, ka čempionu duets šķirsies. Nākamgad Stupelis startēs Daniela Vilemsena ekipāžā. Tieši kopā ar šo nīderlandieti viņš izcīnīja savus pirmos divus titulus.

Novembrī

Stupelis tika nominēts gada labākā sportista balvai.

Mēneša izskaņa notika dokumentālās filmas "Stupelis" pirmizrāde. Tajā atspoguļota sportista nemitīgā cīņa un atteikšanās padoties.

Stupeļa komentārs pēc filmas pirmizrādes

Stupelis sociālajos medijos

Counting days to get back in full training?? #holidaysended

A post shared by Kaspars Stupelis (@kaspars.stupelis) on Nov 21, 2018 at 4:47am PST

A week ago. Film presentation at Kino "Splendid Palace" ?? So thankful? #pafbetatlēti #stupelis

A post shared by Kaspars Stupelis (@kaspars.stupelis) on Dec 5, 2019 at 2:30am PST

2019 World champion?

A post shared by Kaspars Stupelis (@kaspars.stupelis) on Sep 8, 2019 at 12:10pm PDT