Smaiļotājs Rumjancevs Vācijā paliek soli aiz goda pjedestāla

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Vācijā notiekošajā Pasaules kausa otrajā posmā 200 metru distancē palika uzreiz aiz goda pjedestāla, ierindojoties ceturtajā vietā, liecina organizatoru informācija.

Vispirms Rumjancevs svētdien piedalījās pusfinālā, kurā savā (ceturtajā) braucienā bija līderis. Viņš 200 metru distanci veica 35,622 sekundēs, apsteidzot savu tuvāko sekotāju kanādieti Aleksu Skotu par 0,088 sekundes. Pusfinālā Rumjanceva rezultāts bija otrais labākais no visiem braucieniem, jo ātrāks par viņu bija tikai krievs Jevgēņijs Lukancovs – otrā pusfināla brauciena uzvarētājs.

A finālā ātrākais bija Lukancovs, finišējot pēc 35,424 sekundēm. No viņa 0,131 sekundi atpalika Andrea Domeniki di Liberto no Itālijas, bet trešais palika ungārs Kološs Čīzmadija, kurš no līdera atpalika 0,243 sekundes.

Rumjancevs 200 metru distanci veica 36,023 sekundēs, paliekot ceturtajā vietā.

Tikmēr Kaspars Tīklenieks, kurš startēja trešajā pusfināla braucienā, finišēja pēc 37,167 sekundēm un bija astotais starp deviņiem sportistiem. Tīklenieks turpināja cīņu C finālā, distanci veicot 36,039 sekundēs.

Svētdien neolimpiskajā 5000 metru distancē kanoe airētājiem startēja Aivis Tints, uzrādīja rezultātu 22 minūtes un 21,322 sekundes. Viņš ierindojās ceturtajā vietā, bet par uzvarētāju  kļuva Fernando Horhe Enrikess no Kubas, kuram Tints zaudēja 35 sekundes.