Smaiļotājs Rumjancevs sasniedz pasaules čempionāta pusfinālu

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs sestdien Portugālē bez sarežģījumiem sāka pasaules čempionātu un iekļuva pusfinālā 200 metru distancē, liecina organizatoru informācija.

Pašreizējais vicečempions savā priekšsacīkšu braucienā finišēja otrais nepilnu pussekundi aiz lietuvieša Artura Sejas. Pusfinālā iekļuva septiņi no deviņiem brauciena dalībniekiem.

Izšķirošās cīņas 200 metru distancē būs čempionāta noslēgumā svētdien, kad Montemorā paredzēti pusfināli un fināli.

Pusfinālā 500 metros iekļuva arī smaiļotāju četrinieks Deniss Volkovs, Roberts Akmens, Kaspars Tīklenieks un Aldis Vilde.

Kanoists Roberts Lagzdiņš sestdien finišēja piektais B finālā 1000 metros un ieguva 14.vietu distances kopvērtējumā. Piektdien otrie B finālā 1000 metros finišēja Aivis Tints/Gatis Pranks, kas Latvijas kanoe divniekam nodrošināja 11.vietu distances kopvērtējumā.

Jūnijā Rumjancevs 200 metros ieguva 7.vietu Eiropas čempionātā. Pērnvasar Čehijā Rumjancevs finišēja trešais 200 metru distancē pasaules čempionātā, bet pēc konkurenta diskvalifikācijas par dopingu nopelnīja sudraba medaļu.