Smaiļotājs Rumjancevs pasaules čempionātā izcīna piekto vietu

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Portugālē notiekošajā pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 200 metru distancē izcīnīja piekto vietu, liecina organizatoru informācija.

Par uzvarētāju tika kronēts spānis Karloss Garotte, distanci veicot 35,259 sekundēs, otrajā vietā, atpaliekot 0,107 sekundes - lietuvietis Arturs Seja, bet trijnieku noslēdza krievs Jevgenijs Lukancovs.

Rumjancevs no uzvarētāja atpalika 0,447 sekundes, finišējot 35,706 sekundēs.

Iepriekš svētdien savā pusfināla braucienā Rumjancevs ierindojās trešajā vietā, kas ļāva viņam sasniegt A finālu. 200 metru distanci viņš veica 34,980 sekundēs, no brauciena uzvarētāja Balāša Birka no Ungārijas atpaliekot 0,164 sekundes. Otrais braucienā palika Lukancovs.

Jāatgādina, ka Rumjancevs 2016. gadā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja piekto vietu.

Svētdien pusfināla sacensības 200 metros aizvadīja arī kanoe airētājs Staņislavs Leščinskis un smaiļotāja Madara Aldiņa. Leščinskis savā braucienā ierindojās septītajā pozīcijā starp deviņiem dalībniekiem un noslēdza savu dalību meistarsacīkstēs, kamēr Aldiņa palika pēdējā starp deviņām konkurentēm, un arī viņai sacensības noslēgušās.

Tikmēr 500 metru distancē smaiļotāju divnieks Edvards Ceipe un Kristofers Lamberts savā pusfinālā bija pēdējie starp septiņām laivām, bet stratēja B finālā, kur ierindojās pēdējā vietā, sacensības noslēdzot 17. vietā.

Smaiļotāju četrinieks - Deniss Volkovs, Roberts Akmens, Kaspars Tīklenieks un Aldis Vilde500 metru B finālā svētdien izcīnīja dalīto ceturto vietu, kas viņus ierindo čempionātā 13. pozīcijā.