Smaiļotājs Rumjancevs kvalificējas pasaules čempionāta A finālam 200 metru distancē

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs sestdien Čehijā notiekošajā pasaules čempionātā kanoe airēšanā un smaiļošanā kvalificējās finālam 200 metru distancē, turklāt pusfinālā viņš izcīnīja otro vietu savā braucienā, liecina organizatoru informācija.

Rumjanceva braucienā ātrākais bija serbs Marko Dragosavļevičs, kura kontā arī divi Eiropas čempiona tituli. Serbs finišu sasniedza pēc 35,205 sekundēm, bet latvietis bija par 0,050 sekundēm lēnāks.

Līdz ar to Rumjancevs ir kvalificējies A finālam, kas risināsies svētdien.

Savukārt kanoe divniekos Aivis Tints un Gatis Pranks 1000 metru distancē bija vien septītajā pozīcijā savā braucienā, un svētdien piedalīsies B finālā.

Tints izcīnīja arī 17. vietu 1000 metru distancē, savukārt Aldis Artūrs Vilde 1000 metru C finālā ierindojās ceturtajā vietā, kas viņam kopvērtējumā deva 22. pozīciju.