Smaiļotājs Rumjancevs izcīna bronzas godalgu pasaules čempionātā

Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Čehijā izcīnīja trešo vietu un kļuva par bronzas laureātu 200 metru distancē pasaules čempionātā, kur citi startējušie Latvijas sportisti līdz pjedestālam neaizsniedzās, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar Aivja Tinta 10.vietu 5000 metros)
Par pasaules čempionu kļuva Rio olimpiskais čempions brits Līems Hīts ar finišu pēc 33,733 sekundēm, un ātrāks par 31 gadu veco Rumjancevu bija arī sudraba laureāts Ungārijas smaiļotājs Bence Horvats, kurš no uzvarētāja atpalika 0,337 sekundes. Rumjancevu no uzvarētāja šķīra 0,706 sekundes.

Rumjancevs piektdien bija ātrākais savā priekšsacīkšu braucienā, bet pusfinālā savā braucienā mērķa līniju sasniedza otrais. Pasaules čempionātos viņš pirmo reizi iekļuva laureātos.

Iepriekš svētdien Latvijas kanoe divnieks Aivis Tints un Gatis Pranks 1000 metru distancē ieguva 4.vietu B finālā, kas viņus ierindoja 13.vietā kopvērtējumā.

Vēlāk svētdien Račicē Tints finišēja desmitais kanoe 5000 metru distancē, no uzvarētāja vācieša Sebastjana Brendela atpaliekot nepilnu pusotru minūti (+1:19,22). Smaiļošanā 5000 metros 21.vietu ieguva Aldis Arturs Vilde.

Pērn Rumjancevs 200 metru distancē ieguva 5.vietu Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.