Smaiļotājs Rumjancevs 0,068 sekundes no medaļas Eiropas spēlēs

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs otrdien, 16.jūnijā, Baku ieņēma dalītu ceturto vietu 200 metru distances finālā, liecina organizatoru informācija.

Līdz bronzas medaļai Rumjancevam pietrūka 0,068 sekunžu. Ceturto vietu viņš dalīja ar serbu Marko Dragoslavļeviču.

Uzvarēja ungārs Miklošs Dudass, kurš finišēja par 0,71 sekundi ātrāk. Sudrabu izcīnīja Peters Menings no Zviedrijas un bronzu – Eds Makīvers no Lielbritānijas.

Kanoists Miķelis Ežmalis palika pēdējā - devītajā vietā 200 metru B finālā. Uzvarētājam Alfonam Benavidesam no Spānijas viņš zaudēja 2,903 sekundes.

Vēl otrdien bokseris Artjoms Ramlavs pēc punktiem ar 27:30, 26:30, 28:29 zaudēja gruzīnam Otaram Eranosjanam 1/16 finālā svara kategorijā līdz 60 kg.

Ziņots, ka pēdējo divu gadu labākā Latvijas sportiste Anastasija Grigorjeva svara kategorijā līdz 63 kg cīnīsies par Eiropas čempionāta bronzas medaļu, jo tas notiek reizē ar Eiropas spēlēm.

Loka šāvējs Eduards Lapsiņš ar 589 punktiem ieņēma 62.vietu kvalifikācijā no 64 dalībniekiem. Ar 683 punktiem kvalifikācijā labākais bija itālietis Mauro Nespoli.

Latvijas komandā dalībai I Eiropas spēlēs iekļauti 67 sportisti, kas startē 17 sporta veidos.

I Eiropas spēles norisināsies līdz 28.jūnijam. Tajās piedalās vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu no 50 valstīm, kuri sacenšas 20 sporta veidos.