Smaiļotājam Rumjancevam Dīsburgā dalīta trešā vieta

Vācijas pilsētā Dīsburgā Latviju pārstāvošais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs pirmajā Pasaules kausa posmā smaiļošanā un kanoe airēšanā izcīnīja dalīto trešo vietu 200 metru distancē, no līdera itāļa Manfredi Ricca atpaliekot 0,229 sekundes, liecina organizatoru informācija.

Ricca distanci veica 34,353 sekundēs un kļuva par sacensību uzvarētāju. Otrajā vietā ierindojās francūzis Maksims Bomū, kurš līderim zaudēja 0,022 sekundes. Savukārt Rumjancevs uzrādīja vienādu rezultātu ar Lielbritānijas pārstāvi Liemu Hītu, 200 metrus veicot 34,582 sekundēs, un ierindojās dalītajā trešajā vietā.

Šajā distancē startēja arī Kaspars Tīklenieks, taču sestdien priekšsacīkšu braucienā viņš uzrādīja astoto laiku un pusfinālā neiekļuva.

Jāatgādina, ka šonedēļ Dīsburgā notika arī Rio olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības, taču vismaz pagaidām olimpisko ceļazīmi nevienam no Latvijas sportistiem izcīnīt neizdevās. Taču cerības tikt uz olimpiādi vēl nav izplēnējušas, jo nāciju kvotas dēļ ne visi tie sportisti, kuri ir kvalificējušies, patiešām varēs startēt Rio.