Olimpietis Iļjins izcīna otro vietu Latvijas čempionātā SUP dēļiem

Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieks Dagnis Iļjins aizvadītajā nedēļas nogalē Ķīšezerā izcīnīja divas otrās vietas Latvijas SUP (airu dēļu) čempionātā.

"BIC SUP One Design" klasē vislielākā intriga bija brāļu Arvja un Dagņa Iļjinu cīņa par čempiona titulu. Arvis ar airu dēļošanu nodarbojas jau ilgāku laiku un šogad bijis līderis visās sacensībās Latvijā, savukārt kanoe airētājs Dagnis airu dēļošanai pievērsies nesen.

Noslēgumā tieši Arvis Iļjins triumfēja Latvijas čempionātā gan "BIC SUP One Design", gan arī sporta 14' dēļu klasē, bet otrais tajās abās bija Dagnis Iļjins.

Kanoe airētājs Dagnis Iļjins jau pēc starta Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs stāstīja, ka šovasar bija plānojis pievērsties SUP dēļiem, bet plānus mainīja samērā negaidīti saņemtā olimpiskā ceļazīme.

"Pēc Latvijas Olimpiādes atpūtos, aizbraucu uz Eiropas kausu SUP dēļiem un gatavojos Latvijas čempionātam," augusta vidū Brazīlijā stāstīja sportists. "Tomēr necerēti tiku pie olimpiskās kvotas, kas gan man netika uzdāvināta, jo vietas pārdalīja pēc pērnā pasaules čempionāta rezultātiem."

Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Iļjins izcīnīja 13.vietu kanoe airēšanas 1000 metru distancē, kā arī palika 21.pozīcijā 200 metros.

Dāmām Latvijas SUP čempionātā "BIC One Design" klasē titulu ieguva Santa Veinberga, bet sporta 14’ dēļu klasē labākā bija Santa Rasa-Daukše.

Vēl sporta klases dēļu kategorijā 12’6” čempiona titulus izcīnīja Māris Galenieks un Diāna Meņģele.