Matīss Ozols teātrī un kanoe laivā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Matīss Ozols ir kanoe airētājs un topošais aktieris – unikāls un talantīgs puisis. Viņa treneris teic, ka puisim padodas viss – gan aktiermāksla, gan airēšana, gan vieglatlētika, gan arī basketbols.

“Es esmu Matīss Ozols, nāku no desmit bērnu ģimenes. Man ir brīnišķīga un atbalstoša ģimene,” tā ar sevi iepazīstina Matīss. Viņš ir Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas absolvents, viens no 18, kurš izturēja konkursu un iekļuva Kultūras akadēmijas Jaunā Rīgas teātra dramatiskā teātra aktieru kursā.

Viņš studē par aktieri, airē un cenšas pilnveidot sevi katru dienu, iemācīties kaut ko jaunu katru dienu. Matīss mācās no ikviena – gan no savām, gan no citu kļūdām.

19 gadus vecais jaunietis jau vairākus gadus ir Olimpiskās vienības sastāvā, un tas panākts, pateicoties augstajiem rezultātiem sacensībās. Kanoe divniekā dažādās distancēs viņš bijis ceturtajā, piektajā un sestajā vietā.

“Viņš ir unikāls,” tā pat Matīsu teic treneris Sergejs Bobkovs. Tikai nedēļu trenējies, puisis jau spēja turēties laivā un nobraukt distanci, un drīz vien arī piedalīties sacensībās. Talantīgs Matīss esot daudzās sfērās – gan airēšanā, gan aktiermākslā, gan arī pašam esot sava grupa. Treneris teic, ka, ja puisis trenētos vieglatlētikā, viņam būtu labi rezultāti. 
“Treneris mums ir brīnišķīgs un ļoti, ļoti saprotošs,” teic Matīss. Viņaprāt, seši gadi treniņa kanoe airēšanā ir ļoti liels ieguldījums, un tas palīdzot arī teātrī.

Vai Matīsam ir mērķis? Jā, sportā tā ir zelta medaļa olimpiskajās spēlēs, kas ir sportista augstākais sasniegums. Un, ja neesot tāda mērķa, tad kāpēc to darīt.

Gads pagājis, savienojot studijas un sportu, un, kā atzīst pats Matīss, viņš nav gaidījis, ka slodze būs tik liela. “Pēc pirmā gada es jūtos spēcīgāks gan fiziski, gan garīgi, varu vairāk arī treniņos ieguldīties,” piebilst Matīss. Viņaprāt, slodze ir nepieciešama.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti