Latvijas smaiļotāju divnieks izcīna 4.vietu U-23 Eiropas čempionātā

Smaiļotāju divnieka ekipāža Deniss Volkovs/Kaspars Tiklenieks svētdien Rumānijā izcīnīja 4.vietu U-23 Eiropas čempionātā 200 metru distancē, liecina organizatoru informācija. No iekļūšanas laureātos Latvijas smaiļotājus šķīra 0,176 sekundes.

Volkovs/Tiklenieks finišu sasniedza pēc 32,688 sekundēm, savukārt uzvarētāji poļi Gžegožs Bierzalo/Pavels Kačmareks galvenajā finālā deviņu ekipāžu konkurencē bija 0,400 sekundes ātrāki.

U-23 grupā 200 metru distancē 5.vietu svētdien ieguva smaiļotājs Roberts Akmens, kurš finišā 0,296 sekundes zaudēja čempionam dānim Orionam Pilo.

Junioru konkurencē kanoe airētājs Dāvis Iļjins svētdien Baskovā ieguva 7.vietu 200 metru distancē un bija devītais 500 metros. Savukārt smaiļošanā 9.vietu 200 metros sasniedza Dāvis Ciršs.

Kanoists Roberts Lagzdiņš sestdien finišēja sestais 1000 metru distancē junioriem.