Latvijas kanoists Iļjins iegūst 12.vietu Eiropas čempionātā

Kanoe airētājs Dagnis Iļjins sestdien Čehijā Eiropas čempionātā finišēja trešais B finālā un ieguva 12.vietu kopvērtējumā 1000 metru distancē, liecina rīkotāju informācija. Sākotnēji Iļjinu B finālā ierindoja ceturtajā pozīcijā, bet vēlāk Latvijas pārstāvis pakāpās vienu pozīciju augstāk.

(papildināts ar Alekseja Rumjanceva iekļūšanu A finālā 200 metros)
Iļjins finālā finišu sasniedza pēc četrām minūtēm un 5,964 sekundēm, no ātrākā airētāja francūža Matjē Žobēla atpaliekot 2,696 sekundes. Galvenajā A finālā zelta medaļu izcīnīja Vācijas olimpiskais čempions Sebastjans Brendels.

Iepriekš piektdien priekšsacīkšu braucienā Iļjins ieguva 4.vietu septiņu dalībnieku konkurencē un nonāca pusfinālā, kur braucienā mērķa līniju šķērsoja piektais. Galvenajā A finālā iekļuva pirmo trīs vietu ieguvēji.

Vēlāk sestdien 200 metru distancē smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs iekļuva galvenajā A finālā, kas notiks svētdien. Rumjancevs savā priekšsacīkšu braucienā finišēja otrais, bet pusfinālā izcīnīja uzvaru.

Kanoists Miķelis Ežmalis 200 metros bija ceturtais priekšsacīkšu braucienā, bet pusfinālā palika pēdējais un finālos netika. Sievietēm Madara Aldiņa 200 metros bija pēdējā gan priekšsacīkšu braucienā, gan pusfinālā un finālos neairēs.