Kanoe airētājs Iļjins pusfinālā savā braucienā finišē sestais un turpinās cīņu B finālā

Kanoe airētājs Dagnis Iļjins pirmdien Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs 1000 metru distancē kvalifikācijā savā braucienā finišēja ceturtais, uzrādot laiku četras minūtes un 11,766 sekundes. Savukārt pusfinālā viņš finišēja sestais, uzrādot laiku četras minūtes un 20,181 sekunde. Līdz ar to viņam cīņa par medaļām ir beigusies, taču sacensības B finālā turpināsies otrdien.

(Papildināts ar pusfināla rezultātiem)

Labākais pimajā kvalifikācijas braucienā bija vācietis Sebastjans Brendels, nodrošinot sev vietu A finālā. Līderis finišēja pēc trim minūtēm un 58,044 sekundēm.

Savukārt pirmajā pusfinālā labākais bija krievs Iļja Štokalovs, kurš finiša līniju sasniedza trijās minūtēs un 58,259 sekundēs.

Abu pusfinālu kopvērtējumā Iļjins ierindojās 11. vietā. B fināls risināsies otrdien plkst. 15. pēc Latvijas laika. Tajā notiks cīņa par 9. līdz 16. vietu.

Kanoe airētājs Iļjins ceļazīmi uz Rio ieguva tikai pēdējā brīdī, jo no dalības olimpiādē dopinga pārkāpumu dēļ tika diskvalificēti Baltkrievijas un Rumānijas sportisti. Iļjins startēs arī 200 metru distancē.