SOK prezidents cildina sportistiem Sočos radītos apstākļus

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs trešdien Tokijā slavēja Krieviju par labu gatavošanos februārī paredzētajām Soču ziemas olimpiskajām spēlēm un sportistiem sarūpētiem lieliskiem apstākļiem.

Viesojoties Japānas galvaspilsētā, kas ieguva tiesības uz 2020.gada olimpisko spēļu rīkošanu, Bahs žurnālistiem teica, ka SOK ir ļoti gandarīti par rīkotāju paveikto, gatavojoties Soču ziemas olimpiādei. Sportistiem olimpiskajā ciematā būs ļoti labi apstākļi un turklāt tuvu sacensību vietām, teica septembrī par SOK prezidentu ievēlētais Bahs.

"Apstākļi sportistiem Sočos būs izcili," sacīja Bahs. "Esmu bijis diezgan daudzos olimpiskajos ciematos, taču var teikt, ka [Sočos] ir patiešām iespaidīgi," viņš uzsvēra.

Bahs slavēja Soču spēļu rīkotājus par arhitektoniski augstvērtīgām būvēm, kas vienlaicīgi ir funkcionāli ļoti piemērotas sportistiem un sacensību loģistikai. Bahs Tokijā ieradās pirmo reizi pēc Japānas galvaspilsētai piešķirtajām tiesībām rīkot olimpiskās spēles.

Soču olimpisko spēļu sarīkošanā Krievija ieguldīja vairāk nekā 50 miljardu dolāru infrastruktūrā, viesnīcās un sporta objektos. Ziemas olimpiskās spēles Sočos sāksies 7.februārī.

Bahs arī solīja, ka SOK apspriedīs Japānas un citu valstu ierosinājumu 2020.gadā Tokijas olimpisko spēļu programmā atgriezt beisbolu un softbolu. Olimpisko spēļu programma jāapstiprina septiņus gadus iepriekš, tādēļ SOK izpildkomiteja to apspriedīs 4.decembrī. Olimpisko spēļu programmu varēs pārskatīt, ja SOK izpildkomiteja ierosinās izmaiņas, ko apstiprinās SOK ģenerālā asambleja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti