Rastorgujeva treneris novērtē audzēkņa startu ar 10 ballēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Atšķirībā no paša sportista, Andreja Rastorgujeva treneris Intars Berkulis ar parādīto rezultātu Soču olimpiskajās spēlēs ir ļoti apmierināts. "Dodu desmit balles ar plusu," saka terneris, uzsverot, ka Latvijas komanda nevar konkurēt ar bagāto valstu sportistiem nepietiekamo finanšu dēļ.

Lai gan Andrejs Rastorgujevs pēc finišēšanas 14. vietā masu startā bija manāmi neapmierināts ar sasniegto, viņa treneris Intars Berkulis uzskata, ka viss izdarīts pēc labākās sirdsapziņas. 

"Paskatieties, kā gatavojas norvēģi vai vācieši un kādas ir mūsu iespējas. Tāpēc es Andrejam lieku desmit balles ar plusu, ja tādu atzīmi var ielikt. Kā komanda ar viņiem mēs nevaram konkurēt finanšu dēļ. Visi treneri Latvijā cenšas un strādā, visi dara, ko var un kā prot. Grib to labāko, bet ir pašsaprotami, ka konkurentiem iestrādnes ir savādākas, ar labāku servisa un apkalpojošo personālu," rezumē treneris.

Intars Berkulis arī norāda, ka galvenā nauda būtu jāinvestē, lai uzlabotu slēpju sagatavošanu un iegūtu labus konsultantus, ar smaidu atzīstot, ka varētu uzrunāt leģendāro norvēģu biatlonistu Ūli Einaru Bjerndālenu, kurš izcīnījis zeltu arī Sočos.

"Bjerndālens beigs trenēties, varbūt viņu var paņemt par konsultantu šaušanā. Viņš pats ir izgājis cauri ellei un ugunij, un viņam būtu ļoti daudz ko pastāstīt jebkuram sportistam," izsakās treneris. 

No malas skatoties, Andreja Rastorgujeva trenerim gan visvairāk patīkot, kā strādā Francijas biatlona izlase, kurai šajās olimpiskajās spēlēs tāpat kā Norvēģijai biatlonā izdevies izcīnīt divas zelta, vienu sudraba un vienu bronzas medaļu. Abas cer medaļu klāstu papildināt biatlona stafetē.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti