Pirmoreiz līdzjutējiem piedāvās iegādāties Latvijas olimpisko apģērbu

Gatavojoties Soču ziemas olimpiskajām spēlēm, līdzjutējiem pirmo reizi būs iespēja iegādāties Latvijas olimpiskās komandas licencēto apģērbu līniju faniem, pirmdien informēja projekta autori. Līdzjutēju apģērbs būs vienotā dizainā ar Latvijas olimpiešu 2014. gada Soču ziemas olimpiādes parādes un sporta tērpiem.

Fanu apģērbu līniju sāks piedāvāt vienlaicīgi ar Latvijas olimpiskās komandas tērpu prezentāciju, kas ceturtdien paredzēta Rīgas lidostā. Internetā apģērbu piedāvās faniem.lv, kā arī to varēs iegādāties veikala fiziskajā adresē Rīgas Olimpiskajā sporta centrā.

Līdzjutējiem paredzētie trikotāžas apģērbi ir ražoti Latvijā, uzņēmumā "OT Stils", pēc unikāla modes mākslinieces Natālijas Jansones īpaši olimpiādei veidota dizaina, izmantojot dabīgus materiālus un krāsas. Veikalā būs pieejami arī somu ražotāja "Halti" ziemas sporta apģērbi, kuros Latvijas olimpieši tērpsies pirms startiem.

Internetā veikals piedāvās starptautiski drošus norēķinu veidus, bet sūtījumus nogādās uz jebkuru vietu pasaulē ar pasta vai kurjerpasta starpniecību. Veikals piedāvās arī Latvijā populāru sporta veidu komandu apģērbu un atribūtiku, apģērbus un aksesuārus ar Latvijas simboliku, aptverot plašu preču klāstu attiecīgajā kategorijā.

Soču ziemas olimpiskās spēles sāksies 7.februārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti