«PeR»: Cerams, ka nevienu neesam pievīluši

„Cerams, ka nevienu neesam pievīluši. Cerams, ka mūsējie priecājās vismaz par to, kāds bija priekšnesums,” pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa otrā pusfināla rezultātu paziņošanas, kad kļuva skaidrs, ka Latvijas pārstāvji nav iekļuvuši konkursa finālā, atzina „PeR” dalībnieks Ralfs Eilands.

„Ja godīgi, nav man ko melot. Ļoti, ļoti nepatīkama sajūta,” sarūgtinājumu pauda mūziķis. „Neapmierinātības sajūta, ka es te atbraucu un ne līdz galam kaut ko izdarīju. Cerams, ka nevienu neesam pievīluši. Cerams, ka mūsējie priecājās vismaz par to, kāds bija priekšnesums.”

Tāpat Eilands aicināja nevainot pusfinālu, kurš it kā bijis „politisks vai nepolitisks”. Savukārt Edmunds Rasmanis pateicās visiem, kas turēja par "PeR” īkšķus – gan draugiem, gan nedraugiem.

Milzīgs paldies visiem, kas turēja par mums īkšķus! Tādu tiešām bija daudz – gan mūsu draugi, gan mūsu nedraugi,” atzina Rasmanis.

Lai arī grupa „PeR" sevi parādīja visai spilgti, diezgan labi varēja prognozēt, ka tai ir mazas izredzes kļūt par finālistiem - tā jauno mūziķu sniegumu vērtē mūzikas žurnālists Jegors Jerohomovičs: „Man negribētos kritizēt, manuprāt, puiši izdarīja, ko varēja (..). Viņi ir ļoti jauni, uzstājās diezgan spilgti – bija spridzīgi, jautri, koši, taču, acīmredzot, Eiropas skatītājus un žūriju tas nav uzrunājis.”

Par spīti neveiksmei Ralfs Eilands sola arī nākamgad piedalīties konkursā, taču ne vairs kā izpildītājs, bet gan kā dziesmas autors.

Kā ziņots, Eirovīzijas dziesmu konkursa finālam kvalificējās 20 valstis - Ungārija, Azerbaidžāna, Gruzija, Rumānija, Norvēģija, Islande, Armēnija, Somija, Malta, Grieķija, Moldova, Īrija, Baltkrievija, Dānija, Krievija, Beļģija, Ukraina, Nīderlande un kaimiņvalstis Lietuva un Igaunija. Finālā tām piebiedrosies „lielā piecinieka” valstu – Francijas, Lielbritānijas, Vācijas, Spānijas un Itālijas pārstāvji, kā arī konkursa rīkotājvalsts Zviedrija.

Latvijas iedzīvotāji varēs balsot konkursa finālā, kas notiks sestdien, 18. maijā, plkst. 22.00 Malmē un būs skatāms tiešraidē kanālā LTV1 un LTV (www.ltv.lv) mājas lapā internetā; skatīšanās ierobežota Latvijas teritorijā. Balsot 18. maijā varēs gan ar telefona zvanu, gan īsziņu starpniecību..

Tālruņa numurs: 905025XX. SMS jāsūta uz 159 ar kodu EURXX (pēdējie divi cipari ir uzstāšanās kārtas numurs). Maksa par zvanu/SMS 0,30 LVL ar PVN. Par balsošanas noteikumiem skatītāji tiks informēti arī tiešraides laikā

Šogad konkursa finālu komentēs Valters Frīdenbergs un Kārlis Būmeisters, bet Latvijas balsojuma rezultātus paziņos Anmary.

5 komentāri
S
Viss bija skaidrs jau Ventspilī , tā tam vajadzēja Malmē notikt. Manas prognozes toreiz piepildījās tagad par 100 %. Tā nav Eurovīzijas dziesma , tā labi noderēs klubiņos. Manuprāt primārais ir dziesma un tad lēkāšana.
Jancis
nē, jūs izdarijāt tieši to un pat vairāk kā es biju domājis.
Liene
Tur vispar nebija prieksnesumu! Lai tiek finalã, kas pelijushi. Ir jasak piedomãt pie tã ko dara. Ja nav ko paradit, tad labak sedet mãjã un nebraugt, lai izsmej valsti.
Jas
PeR, jūs bijāt lieliski! Pat acīs asaras sariesās, kad Ralfs iekrita publikā. Super! Jūs izdarījāt visu labāk nekā varēja gaidīt. Jūs bijāt pelnījuši tikt tālāk. Jau tad, kad sāka nosaukt finālā tikušās valstis un bija tikušas pilnīgi nekādas dziesmas, bija skaidrs, ka piepildīsies sliktākās prognozes. Mani favorīti - Ungārija, Malta un Grieķija, tomēr tika finālā.
pilsonis
Patiesība'ir ļoti muļķīgi pēc tādiem pasākumiem lietot- bija nepatīkami, vīlāmies, slikti. Gribētos jautāt- jūs tur sūdos peldināja? Piedalīties Eiropas vai pasaules mēroga pasākumos jau ir labi. Tur vienmēr piedalās stiprākie un sacensību loģika ir tāda, ka pat ja ir tikai 2 dalībnieki, uzvar viens no viņiem un otrs tad ir zaudētājs. Vēl ir objektīvie faktori - mazai valstij ir grūtāk savākt balsotājus. Tātad ir jābūt daudz labākam par labākajiem. Un vispār- ņerkstēšana krīt uz nerviem. Psiholoģiskais karš noved tikai pie tā, ka žurnālistus gaida vēzis, sirdstrieka, dzimumnespēja un citas lietas. Ja nesapratīsit, kur ved jūsu darbs. Saule spīd un nedaudz pozitīvisma un racionālisma pasargās gan jūs, gan tos pret kuriem jūs vēršat savu karu, no daudzām nelaimēm.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Jaunākie
Interesanti