Pēc pirmajiem diviem braucieniem Melbārža četrinieks - otrais! (papildināts audio)

Bobsleja sacensībās četriniekiem Oskars Melbārdis pēc diviem braucieniem uzrādījis otro labāko rezultātu! No līdera Aleksandra Zubkova Latvijas pirmā ekipāža atpaliek tikai četras sekundas simdaļas. Oskars Ķibermanis – 13. vietā. 

Pirmajā braucienā četriniekiem Oskara Melbārža ekipāža no līdera Aleksandra Zubkova vadītā boba atpalika par 0,28 sekundēm, bet no trešās vietas ieguvēja, amerikāņa Stīvena Holkomba komandas - par 0,21 sekundi. Amerikāņiem labākais starta laiks, latviešiem - dalīts trešais labākais.

Taču otrajā braucienā Oskars Melbārdis spēja pacelties par trīs vietām, uzrādot labāko starta laiku un lielisku braucienu. No Zubkova Melbārdis atpaliek tikai 4 sekundes simtdaļas. Pats Oskars atzīst, ka maksimālais rezultāts vēl nav sasniegts.

"Daudz kur vēl var atrast laiku, otrais brauciens nedaudz labāk sanāca nekā pirmais. Pirmajā  sākums bija diezgan švaks un piektā virāža nesanāca. Otrais jau bija labāks, bet arī ne līdz galam, tā kā ir kur pielikt," izsakās Melbārdis. 

Oskars Melbārdis pēc pirmajiem diviem braucieniem

  Viens no stūmējiem Daumants Dreikšens saka, ka ar rezultātu ir apmierināts, taču griboties nobraukt vēl labāk.   

  "Rītdien vajag vismaz tādus pašus braucienus. Jācenšas, vajadzētu pakāpties, tā es ceru," saka Dreikšens neslēpojot, ka tēmē uz zelta medaļu. 

  Daumants Dreiškens pēc 2. brauciena

   Mūsu labākajam četriniekam uz pēdām min vācieši Maksimiliana Arnda vadībā, kas no Melbārža atpaliek par 12 sekunžu simtdaļām. Vēl vienu sekundes simtdaļu tālāk arī amerikāņa Holkomba komanda, liecinot, ka cīņa par medaļām izšķirsies pēdējos divos braucienos, kas gaidāmi rīt.

   Latvijas otrajai ekipāžai Oskara Ķibermaņa vadībā tikmēr primajā braucienā izdevās uzrādīt 15. labāko rezultātu, bet otrajā - pakāpties uz dalīto 13. vietu. Pilots Oskars Ķibermanis, kuru komandā nodēvējuši par "mazo Oskaru" ar braucienu ir apmierināts un saka, ka darījis, ko varējis. 

   "Protams, vienmēr gribās labāk. Ir kā ir, centīsimies rīt pakāpties," saka Ķibermanis. 

   Oskars Ķibermanis pēc 2. brauciena

    Kļūda rakstā?

    Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

    Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

    Jaunākie
    Interesanti