Dienas ziņas

Patruļkuģa „Viesīte” komanda Rites pamatskolā

Dienas ziņas

Jūrmalas uzņēmēji bažīgi par nākotni

Soču olimpieši atgriezušies ikdienā

Olimpiešiem atgriezusies treniņu ikdiena

Pavisam nesen visa Latvija bija sporta pārņemta, atzīmējot latviešu panākumus ziemas olimpiādē Sočos. Pagājis jau gandrīz mēnesis, kopš mūsu sportisti ir atgriezušies ikdienā – pie ģimenēm, darba un regulāriem treniņiem. Vairāki no viņiem trenējas Ventspilī.

Olimpiskās spēles Sočos jau ir aizvadītas un olimpiskās kaislības norimušas, un arī mūsu sportisti jau atgriezušies ikdienā. Tomēr atmiņas par  šajā laikā piedzīvoto ik pa laikam sagādā pozitīvas sajūtas.

Kamaniņu sportists Mārtiņš Rubenis pēc individuālajiem startiem olimpiādē paziņoja, ka pametīs lielo sportu. Tagad ar kamaniņu stafetes bronzu kabatā viņš bauda harmonisku ikdienu ar savu sievu, plānojot turpmāko dzīvi.

Savukārt jaunā maiņa jau atgriezusies treniņu ikdienā – piemēram 19 gadus jaunā sporta cerība šorttrekā Roberto Puķītis, kurš Sočos izcīnīja augsto 15. vietu, treniņus  aizvada ārpus Latvijas – valstī, kuru uzskata par labāko šorttreka treniņu vietu Eiropā.

Atgriezušies Latvijā pēc ziemas olimpiādes, sportisti sev izvirza jaunus mērķus. Cits plāno turpmāk sasniegt labākus rezultātus, bet cits – nopelnījis medaļu un skaisti atvadās no profesionālā sporta. Bet  vienojošais faktors vienmēr būs - godam pārstāvēt Latviju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti