Lelde Dārziņa: Tērpi ļaus justies tuvāk olimpiešiem

Olimpiskajās spēlēs dalībniekiem ne tikai jābūt sportiskajā formā, bet arī  vizuālajām tēlam jābūt nevainojamam. Aizvadītajā nedēļā tika demonstrēti Soču olimpisko spēļu Latvijas komandas dalībnieku un līdzjutēju tērpi.

Startiem Sočos katrā Latvijas Olimpiskās komandas tērpa vienībā ir iestrādāts kāds no latvju dabas raksta motīviem – ūdens, mežs, lauki, saule, ļaudis, kas kopējā konceptā veido "Varenus spēkus no Latvijas".

"Tikai tad, kad mēs patiesi apzināmies, no kurienes nākam, kas esam, ko vēlamies panākt un kādi spēki mūs iedvesmo sasniegt iecerēto, tikai tad mēs paši kļūstam par "Varenu Spēku". Par Varenu Spēku no Latvijas. Par Latvijas Olimpisko Komandu", tā par Olimpiešu tērpu kopējo dizaina konceptu stāstīja tās autors Gvido Zālītis.

Līdzjutēju tērpu modeļu statusā iejutās ne tikai sportisti – hokejista Laura Dārziņa sieva Lelde  tērpus demonstrēja kopā ar Edgara Masaļska sievu Ievu. Lelde Dārziņa atzina, ka tērpi ir ērti, un tas ir lielisks veids, lai sajustos kā daļa no komandas.

„Bija uztraukums, to jau nedaru ikdienā. Man patika -  tērpi ir vienotā stilā ar sportistu tērpiem, interesanti. Līdzjutēji var justies tuvāki sportistiem. (..) Materiāls ir elpojošs un ērts – tas ir galvenais," sacīja Lelde.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti