Svētdiena Kurzemē būs saulaina, Vidzemē un Latgalē – mākoņaina

Svētdien Latvijā gaidāmi dažādi laika apstākļi – Latgalē un Vidzemē diena pārsvarā būs mākoņaina un dažviet iespējams arī lietus, bet Kurzemē un Zemgalē gaidāms saulains laiks, un gaisa temperatūra vietām sasniegs +24 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājaslapā pieejamā informācija.

Kurzemē un Zemgalē svētdien pārsvarā spīdēs saule un nokrišņi nav gaidāmi. Gaisa temperatūra Stendes pusē sasniegs +24 grādus. Citviet Kurzemē un arī Zemgalē gaiss sasils līdz +23 grādiem. Baltijas jūras piekrastē būs vēsāks – ap +20...+21 grāds. Pūtīs lēns rietumu virziena vējš.

Rīgā dienas pirmajā pusē debesis daļēji klās mākoņi, taču vēlāk tie izklīdīs un dienas otrā puse būs saulaina. Gaisa temperatūra valsts galvaspilsētā sasniegs +22 grādus, pūtīs lēns ziemeļu virziena vējš.

Latvijas centrālajā daļā un austrumos svētdien gaidāms pārsvarā mākoņains laiks. Rēzeknes un Daugavpils pusē pēcpusdienā iespējams īslaicīgs lietus. Pūtīs lēns ziemeļu, ziemeļrietumu virziena vējš. Gaisa temperatūra sasniegs +18...+22 grādus. Vēsāks laiks gaidāms austrumu pierobežā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti