Pirmdien laiks būs pārsvarā apmācies, vēss un lietains

Latvijā pirmdien ir gaidāms pārsvarā apmācies un salīdzinoši vēss laiks – gaisa temperatūra nepārsniegs +15...+19 grādus. Daudzviet naktī un dienā ir gaidāms lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājaslapā pieejamā informācija.

Latviju naktī no rietumiem šķērsos lietus mākoņi. Valsts rietumu daļā līs nakts pirmajā pusē un no rīta, bet valsts centrālajā daļā  lietains laiks  gaidāms no rīta un dienas pirmajā pusē. Valsts austrumos lietus gaidāms pārsvarā dienas otrajā pusē. Vakarpusē laika apstākļi nedaudz uzlabosies un daudzviet starp mākoņiem spīdēs saule, taču atsevišķās vietās vēl iespējami nokrišņi.

Gaisa temperatūra naktī uz pirmdienu pazemināsies līdz +10...+15 grādiem. Siltāks laiks diennakts tumšajā laikā gaidāms piekrastes rajonos, kur gaisa temperatūra pazemināsies līdz +15 grādu atzīmei. Savukārt vēsāks laiks gaidāms Skrīveru pusē –tur gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +10 grādiem.

Dienā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +15...+19 grādiem. Vēsāks laiks gaidāms Rūjienas pusē, kur gaisa temperatūra dienas laikā nepārsniegs +15 grādus. Savukārt Saldus, Dobeles un Bauskas pusē gaiss sasils līdz +19 grādiem. Valsts centrālajā daļā gaiss sasils līdz +16...+17 grādiem, bet piekrastē - līdz +17 grādiem.

Rīgā pirmdien būs apmācies laiks, no rīta un dienas pirmajā pusē gaidāms lietus. Īslaicīgi nokrišņi iespējami arī pēcpusdienā un vakarā. Vēlāk mākoņi pamazām izklīdīs. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +13 grādiem, bet dienā gaiss sasils līdz +20 grādiem. Rīgā un citviet Latvijā dienā pūtīs mēreni stiprs pārsvarā rietumu virziena vējš.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti