Naktī pamatīgi līs, otrdien daudzviet būs pat par 10 grādiem aukstāks

Otrdienas naktī Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, kas atnesīs lietu un temperatūras pazemināšanos, liecina prognozes.

Nakts gaitā līs visā valstī, vietām valsts centrālajā un austrumu daļā lietus būs ilgstošs, brīžiem mēreni stiprs.

Dienā nokrišņu zona virzīsies uz austrumiem, tādēļ rīta pusē lietus mitēsies Kurzemē, vēlāk arī valsts centrālajā daļā, savukārt austrumos gan vēl brīžiem līs līdz pēcpusdienai.

Nokrišņu daudzums valsts centrālajā un austrumu daļā sasniegs 10-20 litrus uz kvadrātmetru.

Naktī pūtīs lēns mainīga virziena vējš, tādēļ vietām veidosies migla, bet dienā iegriezīsies mēreni stiprs ziemeļrietumu vējš ar brāzmām ap 10 metriem sekundē.

Minimālā temperatūra naktī +7..+12 grādi, vietām piekrastē līdz +4..+6 grādiem, dienas gaitā daudzviet īpaši siltāks nekļūs - maksimālā temperatūra no +5..+9 grādiem piekrastē līdz +10..+15 grādiem lielākajā valsts daļā, bet vietām Latgalē vēl līdz +17 grādiem.

Rīgā naktī un no rīta apmācies laiks, ilgstoši līs, tāpēc no rīta jārēķinās, ka lielu peļķu dēļ satiksme var būt lēnāka nekā parasti.

Pēcpusdienā lietus mitēsies un uzspīdēs saule. Naktī temperatūra noslīdēs līdz +5..+6 grādiem, bet dienā kļūs tikai mazliet siltāks - maksimālā temperatūra +8..+9 grādi.

 

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti