Laika prognoze Lieldienu brīvdienām - sestdien un svētdien vietām uzlīs

Piektdien Latvijā aizvien būs ļoti sauss un saulains laiks, vēsāks un nedaudz mitrāks gaiss saglabāsies piekrastē. Sestdien un svētdien Latvijā palielināsies mākoņu daudzums, kļūs vēsāks un vietām uzlīs, savukārt Otrajās Lieldienās laiks būs saulaināks un siltāks, liecina laika prognozes.

Piektdien pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +15..+19 grādiem, piekrastē - līdz +9..+14 grādiem.

Rīgā pūtīs dzestrs ziemeļu, ziemeļrietumu vējš, maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +9 grādiem jūras piekrastē līdz +16 grādiem pilsētas dienvidos.

Sestdien un svētdien, kad tiek prognozēti nokrišņi, to būs maz un tikai vietām. Visā valstī turpināsies sausums un saglabāsies augsta ugunsbīstamība.

Lielākās cerības sagaidīt lietu prognozētas Latgalē.

Pūtīs lēns līdz mērens mainīga virziena vējš. Gaisa temperatūra sestdien un svētdien nav gaidāma augstāka par +16 grādiem, daļā piekrastes tā saglabāsies zem +10 grādiem. Minimālā gaisa temperatūra naktīs būs no -2 līdz +7 grādiem.

Pirmdienas pēcpusdienā saule gaisu sasildīs līdz +16..+20 grādiem, vēsāk būs vietām piekrastē.

Saskaņā ar pašreizējo "Global Forecast System" prognozi pēc Lieldienām pastiprināsies dienvidaustrumu vējš, gaisa temperatūra nedaudz paaugstināsies un pārsvarā saglabāsies saulains laiks.

Saistītie raksti
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Interesanti