Izraēlā stiprākā snigšana kopš 1879.gada

Spēcīga sniega vētra sestdien skārusi Izraēlu, pārraujot satiksmi un elektropārvadi daudzās pilsētās.

Meteorologs armijas radiostacijā norādīja, ka Izraēla piedzīvo spēcīgāko snigšanu kopš 1879.gada. Viņš arī prognozēja, ka vētra līdz dienas beigām rimsies.

Elektroenerģijas kompānija "Israel Electric Corporation" informēja, ka valstī 29 tūkstoši mājsaimniecību ir bez elektrības, no kurām 13 tūkstoši atrodas Jeruzalemē.

Policija norādīja, ka 45 ciemi un pilsētas valsts ziemeļos ir sniega dēļ izolēti no ārpasaules, bet mikroemuāru vietnē "Twitter" tā norādīja, ka sestdienas naktī no ieputinātajām automašīnām ir atbrīvoti 200 cilvēku.

Piektdienas vakarā Ajalonas autoceļš, kas savieno valsts komerciālo centru Telavivu ar tās piepilsētām tika slēgts uz divām stundām, jo no krastiem izgāja pie tā esošā upe.

Trešo dienu ir slēgti divi uz Jeruzalemi vedoši autoceļi, kuru slīpums sniedzas līdz 795 metriem virs jūras līmeņa.

Lai gan lielākie autoceļi pašā pilsētā ir notīrīti, pašvaldība ieteikusi Jeruzalemes iedzīvotājiem palikt mājās un neizmantot autotransportu.

Armija un brīvprātīgie pilsētā izdala segas un cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, palīdz nokļūt siltās telpās.

Sestdien kursēs divi vilcieni no Jeruzalemes uz Telavivu un Haifu, kas ir neierasti, jo ebreju sabata laikā ierasti sabiedriskais transports Izraēlā nekursē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Interesanti