Ceturtdien mākoņains un karsts laiks, vakarā un naktī daudzviet līs

Ceturtdienas rīts Latvijā saulains un silts. Gaisa temperatūra plkst. 6 visā Latvijā paaugstinājusies līdz +14..+16 grādiem. Dažviet piekrastē gaiss iesilis līdz +18..+19 grādiem, bet vēsākais šorīt Liepājā, kur gaisa temperatūra tikai +12 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Ceturtdiena iesākies ar siltu un saulainu laiku, bet ap dienas vidu, sākot no rietumiem, mākoņu daudzums palielināsies un diena galvenokārt būs apmākusies, bet vakarpusē un naktī līs.

Lietus šodien vakarpusē gaidāms Zemgalē, Kurzemē un Latvijas austrumos, bet naktī uz piektdienu ap pusnakti un tuvāk rītam Zemgalē un Latgalē gaidāms pērkona negaiss ar stipru lietu.

Šodien gaisa temperatūra piekrastē paaugstināsies līdz +23..+24 grādiem, bet Latvijas centrālajā un austrumu daļā gaiss iesils līdz +25..+28 grādiem.

Rīgā debesis aizklās mākoņi, caur tiem brīžiem spīdēs saule, bet lietus visu dienu nav gaidāms, iespējams, nedaudz īslaicīgi uzlīs tikai vakarā. Pūšot lēnam mainīga virziena vējam, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +25..+26 grādiem.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti