«Willa Teātrī» pirmizrādi piedzīvos Rolanda Atkočūna jaunākais iestudējums «Ceturtais krēsls»

Svētdien, 9. augustā, “Willa Teātris” aicina uz Tonino Guerras lugas "Ceturtais krēsls" jauniestudējumu Rolanda Atkočūna režijā, kas notiks plkst. 20.00 K.K. fon Stricka villas dārzā, informēja teātra pārstāvji.

Jauno teātra sezonu “Willa Teātris” plāno uzsākt ar divām pirmizrādēm. Viena no tām būs lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna iestudējums – divu aktieru izrāde "Ceturtais krēsls" ar Ingu Alsiņu-Lasmani un Gati Gāgu.

"Ceturtais krēsls" ir stāsts par diviem cilvēkiem, kas satiekas sarežģītos apstākļos. Viņai tā ir parasta darba diena. Viņam, iespējams, pēdējā dzīves diena. Viņš ielaiž svešinieci savā dzīvoklī.        

"Kāpēc "Ceturtais krēsls"? Tāpēc, ka pasaule dažreiz sajūk prātā. Tāpēc, ka lugas autors Tonino Guerra rakstījis scenārijus Federiko Fellini, Mikelandželo Antanioni, Andreja Tarkovska un citu izcilu kinorežisoru filmām. Tāpēc, ka nopietnā komēdija sarakstīta diviem aktieriem. Tāpēc, ka izrādi var spēlēt ārā un tā ir kinematogrāfiska. Man gribējās radīt dzīvo kino," tā iestudējumu komentējis režisors. "Teātris, manuprāt, šobrīd ir izdzīvošanas un cerības misija."

"Ceturtā krēsla" pirmizrāde notiks 9. augustā plkst. 20.00 K.K. Fon Stricka villas dārzā, Aristida Briāna ielā 9, bet pēc tam tā tiks rādīta arī 16. augusta vakarā. Biļetes uz izrādēm jau no šodienas var iegādāties vietnē "Biļešu paradīze".

Režisors: Rolands Atkočūns, lomās: Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga, kostīmi: radošā komanda, scenogrāfija: Rolands Atkočūns, dramaturgs: Tonino Guerra, tulkojums no krievu valodas: Agnese Rutkēviča.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti