Trīs teātru aktieri satiksies uz JRT skatuves izrādē «Farjatjeva fantāzijas»

16.septembrī Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lielajā zālē notiks pirmizrāde režisora Gata Šmita iestudējumam "Farjatjeva fantāzijas", kurā piedalās Dailes teātra aktieri Artūrs Skrastiņš un Lidija Pupure, Latvijas Nacionālā teātra aktrise Lāsma Kugrēna, kā arī Baiba Broka un Iveta Pole no JRT.

"Farjatjeva fantāzijas" ir traģikomēdija par mazpilsētas iedzīvotāju sapņiem un ideāliem. Zobārsts Pāvels Farjatjevs kādā ballītē satiek mūzikas skolotāju Aleksandru un jau pēc pāris dienām lūdz viņas roku. Pāvels tic, ka no Aleksandras atbildes ir atkarīgs ne tikai viņa, bet arī visas civilizācijas liktenis.

"Šī ir netipiska kompānija, kas iestudē neparastu lugu. Jo teātris ir enerģija, kas veidojas starp aktieriem neatkarīgi no vietas un apstākļiem," saka Artūrs Skrastiņš.

Savukārt Baiba Broka norāda: "Izrāde ir par neatbilstību starp ideāliem un realitāti, starp ikdienībā iestigušu cilvēku cerībām un spēju tās piepildīt. Pievienotā vērtība šim darbam ir dažādu teātru aktieru satikšanās, jo nav daudz cilvēku, kas profesionālā ziņā viens otru tik labi saprot kā kolēģi  aktieri."

Izrādes scenogrāfs ir Rūdolfs Baltiņš, kostīmu māksliniece - Keita.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti