Režisors Jānis Znotiņš iestudējis izrādi pusaudžiem «Klusētāji»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Jāņa Znotiņa izrāde “Klusētāji” radīta pusaudžiem un viņu skolotājiem. Tā arī iestudēta speciāli skolas telpām un tiks rādīta dažādās skolās kā daļa no programmas “Latvijas skolas soma”, medijus informē izrādes veidotāji.

Izrāde “Klusētāji” ir par cilvēku vienaldzību un tās drūmajām sekām. Kāpēc bieži vien izvēlamies klusēt, kad patiesībā būtu vajadzējis iesaistīties un runāt? Vai tiešām runāšana vienmēr ir sudrabs un klusēšana – zelts?

Trīs jauni cilvēki – Santa, Krišjānis un Ikars – atcerēsies piedzīvoto un pastāstīs par kādu satraucošu notikumu, kas ar viņiem atgadījies laikā, kad viņi mācījās vienā klasē.

Viss izvērstos citādi, ja viņi izšķirošā brīdī nebūtu izvēlējušies klusēt.

Izrādes radošās komandas sastāvā ir režisors Jānis Znotiņš, dramaturģe Ance Muižniece, scenogrāfe Pamela Butāne. Spēlē Anta Aizupe, Oskars Florencs-Vīksne un Jānis Znotiņš.

Izrādes darbība norisinās trīs klases telpās, stāsta varoņiem mainoties vietām un ik pa laikam sastopoties. Tādejādi katra no skatītāju grupām redzēs to pašu un tomēr citu izrādi. Skatītājiem būs iespēja uzzināt, kāds ir katra iesaistītā jaunieša skatupunkts uz notikušo – kas viņiem lika tā rīkoties, ko viņi gribētu mainīt un kā viņi šodien sadzīvo ar pagātnē pieņemtajiem lēmumiem.

Izrāde paredzēta pusaudžiem, sākot no 5. klases, un viņu skolotājiem. 

Izrāde ir radīta speciāli skolām, tādēļ izrādes publiska izrādīšana var notikt jebkurā skolā, kurā iespējams izrādes vajadzībām atvēlēt trīs blakus esošas klases un gaiteni. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti