Pirmizrādi piedzīvos laikmetīgās dejas uzvedums «Divotne»

30. novembrī, 1. un 2. decembrī plkst. 19.00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” būs skatāma laikmetīgās dejas izrāde “Divotne”, ko veidojušas horeogrāfes Rūta Pūce un Anna Novikova.

Izrāde “Divotne” ir intīms stāsts par sievieti, kura ir piedzīvojusi bērniņa nākšanu pasaulē un līdz ar to ieguvusi jaunu lomu - mamma. Izrādes idejas un iedvesma ņemta no pašu izrādes autoru piedzīvotā, kā galveno apskatot nevis bērna ienākšanu pasaulē, bet pašas sievietes piedzimšanu kā mammai. Mātes loma atnāk pēkšņi, lai cik ļoti tai gatavotos, un ar lielu inerci ierauj sievieti nezināmajā. Kā jauno mātes lomu savienot ar savu nemātišķo pusi, kas vadījusi sievietes personībā pirms tam, ko darīt ar jaunajām sajūtām un emocijām, veidojot attiecības pašai ar sevi un apkārtējiem, un kā konkurenci starp savām un bērna vajadzībām padarīt par to faktoru, kas viens otram dod jaunu elpu un spēku, nevis lēni iznīcina?

Izrādes horeogrāfes - Rūta Pūce un Anna Novikova; dejo Anna Novikova un Agate Bankava. Izrādes gaismu mākslinieks - Ivars Tilčiks, komponists - Kaspars Kurdeko, producenti - Ina Ločmele, "PARTY" un dejas kompānija "Ārā".

Informācijai par izrādi var sekot līdzi ''Facebook'' lapā “Manamammadejo

Kā norāda izrādes veidotāji, izrāde nav domāta bērniem, bet viņi ir mīļi gaidīti, netiks kušināti  vai neveēlami nopētīti. Izrādes veidotāji priecāsies par katru raudāšanu, skaļo izsaucienu nevietā vai savas sēdvietas nomaiņu. Būs ērta iebraukšana arī ar ratiem.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti