Rīta Panorāma

Intervija ar Ievu Zundu /„Rīgas kausi"/

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Paulu Princi

Stāsti par Lavijas cilvēkiem dokumentālajā izrādē«Savā vietā»

Pirmizrāde dokumentālajai teātra izrādei «Savā vietā»

"Dirty Deal Teatro" 28. maijā plkst. 19 pirmizrādi  piedzīvos režisoru Georgija Surkova un Valērijas Surkovas kopdarbs – dokumentālā teātra izrāde – „Savā vietā”. 

Izrādē spēlē Dmitrijs Petrenko, Dana Čerņecova un Kaspars Zāle. Izrādes šajā sezonā būs skatāmas arī 11. un 13. jūnijā plkst. 19.

Šajā dokumentālajā teātra izrādē dramaturgs Ivo Briedis savienojis septiņu dažādu cilvēku stāstus, kur katrs no viņiem cenšas atklāt savu vietu. Mārcis vairākus gadus studēja Nīderlandē, bet nav tur palicis, jo iemācījās pamanīt, ka interesanti cilvēki ir arī Latvijā. Karīna ir dzimusi Rīgā, bet nemīl ne šo pilsētu, ne valsti. Šobrīd dzīvo Lielbritānijā un nemīl arī to. Viņa nekur nejūtas labi. Māris 30 gadus pavadījis dažādās pasaules valstīs, 20 no tiem, kā veiksmīgs mākslinieks, dzīvojis pasaules metropolē Ņujorkā. Tomēr viņš atgriezās Latvijā, bet daudzi tā arī nav sapratuši, kāpēc.

Kā iepriekš jau vēstīts, “Savā vietā” ir dokumentāla teātra izrāde, kur satikties šiem un vēl vairāku citu cilvēku stāstiem par tēmu, kāpēc dzīvot vai nedzīvot Latvijā. Tā būs saruna starp cilvēkiem – esošajiem un bijušajiem Latvijas iedzīvotājiem –, kas nekad nebūtu satikušies uz dzīvu sarunu atšķirīgā vecuma, izglītības vai dzīves apstākļu dēļ, un šajā sarunā dzimst jaunas un neparedzamas atziņas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti