Panorāma

Pieaug varbūtība par valdību no četrām partijām

Panorāma

«Ulubelē» nonāk pamesti kucēni

Valmieras teātris sumina labākos

Par aizvadītā gada labākajiem aktieriem Valmieras teātrī atzīti Vāne un Strads

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Par aizvadītā gada labākajiem Valmieras drāmas teātra aktieriem pirmā plāna lomās skatītāju vērtējumā atzīti Elīna Vāne un Imants Strads, aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste Marta Cekule.

Vāne Valmieras drāmas teātra Gada balvu saņēmusi par Baladīnas lomu izrādē "Baladīna", kā arī Annas, Kļaviņmātes un Edes atveidojumu izrādē "Vidzemnieki". Savukārt Strads balvu saņēmis par Pētera Lūča lomu izrādē "Lūcis".

Balvu kā labākā aktrise otrā plāna lomā saņēma Ilze Pukinska par Lieldālderietes atveidojumu izrādē "Vidzemnieki", bet Ivo Martinsonam balva kā labākajam ortrā plāna aktierim piešķirta par Anrī kunga lomu izrādē "Eiridīke".

Par Valmieras drāmas teātra Gada izrādi atzīta Elīnas Cērpas režisētā izrāde "Lūcis", bet par tehnisko darbu aizvadītajā sezonā balvu saņēma izrāžu vadītāja Māra Vīgante.

Tāpat Vāne, Strads un Martinosns kopā ar Elīnu Hanzenu atzīti par aizvadītās sezonas labākajiem aktieriem Valmieras drāmas teātra iekšējā balsojumā.

Jau ziņots, ka pērn skatītāju balsojumā balvu "Gada aktrise pirmā plāna lomā" saņēma Inese Ramute, bet par labāko aktrisi otrā plāna lomā skatītāji atzina Ievu Puķi. Nominācijās "Gada aktieris pirmā plāna lomā" laurus plūca Strads, savukārt par labāko aktieri otrā plāna lomā tika atzīts Mārtiņš Meiers. Par skatītāju "Gada izrādi" pārliecinoši kļuva "Emmijas laime" Māras Ķimeles režijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti