Nacionālā teātra izrāde «Slaktiņa dievs» ceļos uz dažādām Latvijas pilsētām

Latvijas Nacionālā teātra ģimenes konfliktkomēdija Jasmīnas Rezā  “Slaktiņa dievs” šopavasar dodas viesizrādēs uz Limbažiem, Cēsīm, Jelgavu, Ogri, Siguldu, Kuldīgu, Talsiem un Liepāju, medijus informē teātra pārstāvji.

Kādas situētas ģimenes 11 gadus vecā atvase skolā sadevusi pa seju otras tikpat situētas ģimenes 11 gadus vecajam puikam. Taisnības meklējumos abi pāri apmaldās pārliecībā, kā audzināt bērnus, kas ir ģimene un kāda ir pati pasaules kārtība. Šis stāsts būs par vecākiem, par to, cik ļoti visi gribam būt civilizēti, un, protams, mums katram vienmēr būs sava taisnība. Tātad karš ir neizbēgams. It kā vienkāršā, pat banālā situācijā izrāde risina globālas mūsdienu sociālās un kultūras problēmas. Lai gan skata punkts ir ass un varbūt pat nežēlīgs, izrādē tas izteikts vieglā, asprātīgā spēles formā komēdijas žanrā.

Lomās vadošie Nacionālā teātra aktieri – Evija Krūze, Inga Misāne-Grasberga, Mārtiņš Egliens un Jānis Āmanis.

Režisore un kostīmu māksliniece Daiga Kažociņa, scenogrāfs Ivars Veinbergs, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš.

Viesizrādes gaidāmas Limbažos 14. janvārī, Cēsīs 23. janvārī, Jelgavā 26. janvārī, Ogrē 14. februārī, Siguldā 16. februārī, Kuldīgā 21. februārī, Talsos 8. martā un Liepājā 18. aprīlī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti