Rīta Panorāma

Dirty Deal Teatro pirmizrāde - traģikomēdija „Klubs Paradise”

Rīta Panorāma

Intervija ar Ati Ieviņu un Ievu Sutugovu

Intervija ar Māri Bezmeru un Vari Vētru

Koncertā «Simtgades nominācija» izdziedās latviešu teātra zelta repertuāru

Latvijas pazīstamākie dziedošie aktieri valsts simtgadē, atzīmējot Latvijas teātra 150. gadadienu un Latvijas kino 70. gadadienu, šā gada 9.novembrī koncertā “Simtgades nominācija” izdziedās iemīļotas un populāras teātra zelta dziesmas, kā arī piešķirs simboliskas nominācijas Latvijas teātra un kino spožākajām zvaigznēm.

Uz vienas skatuves vienā jubilejas pasākumā tiksies vairāku paaudžu mākslinieki, kā arī tiks godināti spilgtākie Latvijas kino vecmeistari. 

Šīs apaļās un nozīmīgās jubilejas atzīmējot, organizatori piedāvā skatītājiem īpašu tikšanos ar teātra, kino un mūzikas personībām 9. novembrī plkst. 19.00 VEF kultūras pilī. “Simtgades nominācijas” režiju veidojis aktieris un režisors Māris Bezmers, bet pasākumu vadīs un Cepļa kunga lomā iejutīsies Valmieras drāmas teātra aktieris Imants Strads, informēja koncerta veidotāji. 

Koncerts ar iemīļotām un labi zināmām dziesmām no Latvijas kino un teātra izrādēm būs ne tikai kā īpaša dāvana skatītājiem, bet arī aktieriem no visiem Latvijas vadošajiem teātriem. Iemīļotās dziesmas izdziedās gan dziedošie aktieri, gan arī būs pārsteidzoši dueti, kā arī skatītāju sadziedāšanās ar aktieriem. Īpašu noskaņu piešķirs arī uz lielā ekrāna redzamie video kadri un fotogrāfijas no kinofilmām. Uz vienas skatuves vienā jubilejas pasākumā varēsiet redzēt vairāku paaudžu māksliniekus, un tas jau pats par sevi ir īpašs notikums. 

Latvija var lepoties ne tikai ar aktieru panākumiem teātrī, bet arī kino. Un tieši tādēļ, lai šim koncertam piešķirtu vēl kādu sirsnīgu un īpašu noskaņu, pasākumā tiks godinātas Latvijas teātru un kino spožākās zvaigznes. Lai arī simtgades nominācijai ir dziļi simboliska nozīme, tomēr nomināciju izvirzīšanā piedalīsies paši skatītāji, jo skatītājs ir un paliek galvenais un nozīmīgākais vērtētājs. Koncerts kā tikšanās starp dažādu Latvijas novadu, pilsētu un paaudžu aktieriem būs kā sirsnīgs un vienojošs pasākums pirms gaidāmajiem valsts simtgades svētkiem. 

Koncertā piedalīsies tādi aktieri kā Andris Bērziņš, Varis Vētra, Gundars Silakaktiņš, Marģers Eglinskis, Karīna Tatarinova, Ģirts Rāviņš, Imants Strads un Elīna Vāne. Kā pasākuma īpašie viesi tiks aicināti tādi mākslinieki kā Lilita Ozoliņa, Olga Dreģe, Juris Strenga, Uldis Dumpis un Dace Eversa.

Pēc koncerta pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nofotografēties ar saviem iemīļotākajiem aktieriem, kā arī saņemt īpašu pasākuma dalībnieku kopbildi ar nominantu autogrāfiem.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti