Jauniešus aicina piedalīties lugu konkursā «Rainis un Aspazija Tev»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Jūrmalas pilsēta izsludina Latvijas jauniešu teātru festivāla lugu konkursu "Rainis un Aspazija Tev". Konkursā ar savu autordarbu aicināti piedalīties jaunieši, kurus interesē teātra māksla un dramaturģija. Konkursa norises laikā notiks attālinātas "Iedvesmas tikšanās" ar teātra jomas speciālistiem, lai iedvesmotu jaunos autorus lugu veidošanai, informēja Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji.

Konkursa dalībniekiem – teātra mākslas studentiem un arī skolēniem, kurus interesē teātra māksla un dramaturģija – līdz nākamā gada 25. februārim jāiesniedz savs autordarbs – jauniešu mērķauditorijai atbilstoša viencēliena luga, kuras tēma saistāma ar Raiņa vai Aspazijas daiļradi, dzejnieku uzskatiem vai biogrāfiju.

Lugu konkursa mērķis ir veicināt jauniešu teātru sadarbību ar jaunajiem dramaturgiem, aktualizējot Raiņa un Aspazijas personību nozīmi Latvijas kultūrā.

Lai iedrošinātu un pamudinātu jauniešus radošo darbu veidošanai, līdz šā gada 22. decembrim attālināti norisināsies "Iedvesmas tikšanās" – teātra jomas speciālistu konsultācijas par lugu tematiku, darbu vērtēšanas kritērijiem un dramaturģiju.

Pirmā tikšanās ar dramaturgu, scenāristu un režisoru Lauri Gundaru notiks 10. novembrī pulksten 17.00 "Zoom" platformā.

Informācija par konkursu, nolikums un pieteikuma anketa pieejama Jūrmalas pašvaldības vietnē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti