Gatavojoties valsts simtgadei, Dailes teātris izsludina lugu konkursu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Gatavojoties Latvijas simtgadei, Dailes teātris ar Kultūras ministrijas piešķirtā finansējuma atbalstu izsludinājis pilna apjoma lugu konkursu, kura tēma ir „Austrumi ienāk Latvijā. Patvērums un (ne)satikšanās”.

Tēmas izvēles pamatojums ir mudināt diskusiju par attiecībām, konfliktu un iespējamo sintēzi starp savējo - svešo, mājām - emigrāciju, apliecinājumu - noliegumu. Žanra izvēle lugām ir brīva.

Lugu konkurss ir viens no notikumiem, gatavojoties Latvijas simtagdei, lai 2018.gadā Dailes teātrī iestudētu jaunu, aktuālu latviešu oriģināldramaturģijas darbu.

Dokumenti

Dailes teāta lugu konkursa "Austrumi ienāk Latvijā. Patvērums un (ne)satikšanās" nolikums

Lejuplādēt

28 KB

Konkursa darbi iesniedzami Dailes teātrī (Brīvības ielā 75, Rīgā, LV-1001). Darbu iesniegšanas termiņš ir 2016.gada 24.oktobris. Darbs iesniedzams datorizdrukas formātā un elektroniski.

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs teātra žūrijas komisija, kas vadīsies no profesionālajiem apsvērumiem, vērtējot lugas pēc to piemērotības teātra repertuāram, interesēm un vajadzībām. Konkursa galvenā balva pirmajai vietai ir 5000 eiro (pirms nodokļu nomaksas).

Papildus žūrija piešķirs vairākas veicināšanas balvas. Konkursa kopējais balvu fonds ir 10000 eiro. Konkursa rezultāti tiks izziņoti Dailes teātra mājaslapā ne vēlāk kā 2017.gada 20.februārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti