«Dirty Deal Teatro» uzsāks jauno sezonu ar festivālu «Dirty Drama»

Nevalstiskais teātris "Dirty Deal Teatro" atklās jauno teātra sezonu ar festivālu "Dirty Drama", kas norisināsies no 4. līdz 7. augustam dažādās vietās pilsētvidē un Līksnas ielas 26 pagalmā, lsm.lv pavēstīja teātra pārstāve Daina Tabūna.

Festivāla programmu veidos darbnīcas, kurās Latvijas jaunie teātra profesionāļi meklēs iespējas, kā radošumu apvienot ar sociālu aktīvismu. Publikas novērtējumam tiks piedāvātas darbnīcās tapušās izrādes un performances, kā arī izglītojošas lekcijas un citi pasākumi. Ieeja visos „Dirty Drama” pasākumos būs bez maksas.

16. un 17.augustā skatītājiem būs iespēja piedzīvot muzikālo izrādi-pārgājienu „Mārupīte”. Tajā piedalās režisors Valters Sīlis, aktrise un režisore Inga Tropa, „Dirty Deal Teatro” dramaturgs Jānis Balodis, komponists un mūzikas žurnālists Edgars Raginskis. Kopā ar viņiem skatītāji dosies aizraujošā pastaigā no Māras dīķa gar Mārupīti. 24. un 25.augustā tiks spēlēta režisora un dramaturga Andra Kalnozola izrāde „Mazie jautājumi”, kas veidota kā savdabīgs grupu terapijas seanss. Savukārt 27. un 28.augustā teātra apmeklētāji tiek gaidīti uz melno komēdiju ar cilvēkiem un lellēm „Dienas varonis”.

Ar augusta repertuāru var iepazīties teātra mājaslapā.

„Dirty Deal Teatro” jūliju un augustu aizvadīs arī uzbraukumos, izrādot ārpus Rīgas vairākus uzvedumus.

19. jūlijā festivāla „Positivus” Dabas skatuvi ieņems „Dienas varonis” – viena no gada spilgtākajām „Dirty Deal Teatro” izrādēm. Tās autors un režisors Ģirts Šolis par darbu šajā izrādē ir nominēts „Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā „Gada sasniegums oriģināldramaturģijā”.

10.augustā teātra radošā komanda viesosies Valmierā – starptautiskā teātra festivāla „NoMadI” ietvaros tiks spēlētas izrādes „Mazie jautājumi” un „Baltā grāmata”.

Savukārt Cēsu iedzīvotājiem 15.augustā kultūras terasē „Zaļa zāle” būs iespēja novērtēt izrādi-lekciju „Nacionālais attīstības plāns”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti