Daugavpils teātris Rīgā izrādīs Džilindžera iestudējumu «Iemīlējās muļķis muļķītē»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Daugavpils teātra dienu ietvaros Rīgā jau 19. aprīlī Latvijas Nacionālajā teātrī varēs noskatīties Daugavpils teātra viesizrādi „Iemīlējās muļķis muļķītē”.

Šī izrāde ir režisora Dž. Dž. Džilindžera debijas izrāde Daugavpils teātrī, kas savu pirmizrādi piedzīvojusi pavisam nesen - 2016 gada decembrī, bet jau ir iemantojusi neapšaubāmu Latgales iedzīvotāju mīlestību, norāda teātra pārstāvji.

Iestudējums „Iemīlējās muļķis muļķītē” vēsta par diviem dažādiem cilvēkiem, kuru ceļi krustojās. Abi liekas pilnīgi pretstati: Džuljeta ir muļķīte, kura visā raugās ar mīlestības pilnām acīm, Rahmanovs - cinisks burvju mākslinieks, kurš pavada savas dienas, apmuļķojot cilvēkus. Šīs divas pasaules saduras, un abu dzīve neatgriezeniski mainās.

Vienu no šīs izrādes titullomām spēlē aktieris Andris Bulis, kurš intervijās atzinis, ka darbs pie šīs izrādes licis arī viņam pārdomāt savu dzīvi un izvēlētos dzīves ceļus. „Tas ir stāsts par cilvēku likteņiem un par tām izvēlēm, kas ietekmē mūsu turpmāko dzīvi,” tā izrādi raksturo aktieris Andirs Bulis.

Savukārt galvenās varones lomā iedzīvojusies Daugavpils teātra jaunā aktrise Zanda Mankopa, par kuru teātra kritiķis Atis Rozentāls izrādes „Iemīlējās muļķis muļķītē” recenzijā atzīmējis: „Jaunā aktrise Zanda Mankopa, kura pagājušajā sezonā debitēja izrādē „Bīstamais pagrieziens”, paveic sarežģītu uzdevumu, turklāt spēj pārliecināt par savas varones jūtu patiesumu.”

Iestudējuma „Iemīlējās muļķis muļķītē” skatuves noformējumu veidojis scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece - Anna Heinrihsone, gaismu māksliniece - Jūlija Bondarenko. Izrādē izmantota Kārļa Lāča oriģinālmūzika.

Iestudējuma pirmizrāde 2016.gada decembrī noslēdzās ar publikas stāvovācijām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti