Daugavpils teātris gatavs atvērt savas durvis skatītājiem

Ievērojot Kultūras ministrijas izstrādāto sanitāro protokolu, Daugavpils teātris ir gatavs atvērt savas durvis skatītājiem. Tuvākā izrāde ir ieplānota 22. maijā, medijus informē teātra pārstāvji.

Daugavpils teātris maija-jūnija repertuārā iekļaus tās izrādes, kuru norise atbilst normatīvo aktu prasībām – “Tumšās alejas”, “Metāllūžņi”, jauniestudējumu “Bez lieciniekiem”, kā arī oriģinālu muzikālo jauniestudējumu “Pagalma kabarē”, kuru teātris ir iecerējis kā ekskluzīvu brīvdabas izrādi 25 skatītājiem teātra pagalmā.

Skatītāju ievērībai

Daugavpils teātris garantēs saviem skatītājiem divu metru distances ievērošanu starp skatītāju vietām, teātra darbiniekiem un pasākuma apkalpojošo personālu, kā arī nepieļaus personu drūzmēšanos pie ieejas, izejas un foajē. Teātra telpās apmeklētājiem būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi.

Teātra kafejnīca paliek slēgta.

Kultūras norišu vietai ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt teātra telpas.

Daugavpils teātra izrādes, kuras bija ieplānotas laika periodā no 13. marta līdz 12. maijam (izņemot izrādi “Bez lieciniekiem”), nospēlēt maijā-jūnijā nebūs iespējams. Nenospēlētās izrādes tiks pārceltas uz nākamo sezonu. Informācija par Daugavpils teātra pārcelto izrāžu datumiem tiks izziņota pēc ārkārtējās situācijas beigām.

KONTEKSTS: 

Ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ Latvijā izsludināja 12. martā. Tās laikā noteikta virkne ierobežojumu un aizliegumu, tai skaitā aizliegti visi publiskie pasākumi un ierobežota pulcēšanās.

Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

No 12. maija pakāpeniski atsāk darboties muzeji, bibliotēkas, privātās kultūrvietas un var notikt nelieli kultūras pasākumi gan iekštelpās, gan ārtelpās. Kultūras iestādēm noteikti dažādi sanitārie protokoli, kas jāievēro, atsākot darbu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti