Daugavpils teātris 2018./2019. gada sezonu atklāj ar viesizrādēm Rīgā

8. augustā Daugavpils teātra kolektīvs tikās ikgadējā sezonas atklāšanas kopsapulcē, lai pēc valdes priekšsēdētāja Oļega Šapošņikova uzrunas un tradicionālās kopbildes pie teātra ieejas uzsāktu darbu pie šīs sezonas jauniestudējumiem. 

Šoreiz Daugavpils teātris savu sezonu atklās ar viesizrādēm Rīgā, informēja Daugavpils teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Janīna Ivanova. VEF Kultūras pilī būs iespēja noskatīties komēdijas “Ekstrasensa cīņa” (3. septembrī) un “Hantele killeram” (4. septembrī), kā arī mūziklu “Džeina Eira” (18. septembrī).  Turklāt šosezon Daugavpils teātris turpinās aktīvi piedalīties starptautiskos festivālos un jau septembrī dosies uz Baltkrieviju ar izrādi “Kazanova. Henrieta. Venēcija”, bet oktobrī uz Maskavu ar izrādi “Kailais karalis”. 

Savukārt 2018./2019. gada sezonas pirmā pirmizrāde notiks 7. septembrī, kas būs Annas Brigaderes lugas iestudējums “Raudupiete” teātra Eksperimentālajā zālē. Izrādes režisors ir Juris Jonelis, titullomās: Kristīne Veinšteina un Vadims Bogdanovs. 

Oktobrī pirmo reizi Daugavpils teātrī viesosies režisore A. Korovkina no Samāras (Krievija) un iestudēs šeit Aleksandra Ostrovska lugu “Negaiss”. Izrāde būs krievu valodā.  

Novembrī skatītājus gaida pirmizrāde Nikolaja Gogoļa lugas "Revidents” iestudējumam latgaliski (rež. O. Šapošņikovs), kuru Latgales reālijām adaptējusi rakstniece un dramaturģe Monika Zīle. Izrādē kopā ar Daugavpils teātra aktieriem piedalīsies Jānis Jarāns un Roberto Meloni. 

Turpinot tradīciju, decembra izskaņā Daugavpils teātrī varēs noskatīties īpašu, svētkiem veltītu Jaungada koncertu.

Teātris aicina skatītājus sekot līdzi jaunumiem, jo arī šosezon ir sarūpēti patīkami pārsteigumi.

Biļetes uz septembra izrādēm, kā arī viesizrādēm Rīgā jau ir iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs Latvijā un internetā.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti