Daugavpils teātrī pirmizrāde mūziklam «Leo - mazais lauva»

26.novembrī Daugavpils teātrī Oļega Šapošņikova režijā pirmizrādi piedzīvos mūzikls visai ģimenei "Leo - mazais lauva". Daugavpils teātra vēsturē tas būs pirmais mūzikls bērniem, tas nelīdzināsies līdz šim iestudētajām, tradicionālajām, mazajiem skatītājiem domātajām izrādēm, norāda teātra pārstāvji.

Mūzikls "Leo - mazais lauva" veidots ar krāšņu vizuālo noformējumu un jauniem risinājumiem tērpos, par ko rūpējušās kostīmu mākslinieces un scenogrāfes Inga Bermaka un Agnese Stabiņa. Savukārt par muzikālo noformējumu gādā komponists, mūzikas autors no Vācijas Hermanis Rigmants, ar kura mūzikas aranžiju Daugavpils teātra apmeklētāji jau varēja iepazīties vienā no šīs sezonas jaunākajiem iestudējumiem "Īsa pamācība mīlēšanā". Arī ar Ingu Bermaku un Agnesi Stabiņu Daugavpils teātra radošajai komandai jau ir izveidojusies veiksmīga sadarbība radot vairākas izrādes, tai skaitā "Kazanova. Henrieta. Venēcija.", "Kaija. Under construction" un citas

Jaunuzvedumā mazo skatītāju uzmanība tiks noturēta ik mirkli, sola radošā komanda. Režisors Oļegs Šapošņikovs saka: "Arī mūsdienās bērni ir tikpat nepieredzējuši un viņiem ir nepieciešami pamācoši stāsti, taču viņu estētiskā attīstība un uztvere, pateicoties internetam un televīzijai, ir gandrīz tādā pašā līmenī kā pieaugušajiem. Pasakas ir šifrētu noslēpumu nesējas, tāpēc bērniem, kuri izzina pasauli, tās tik ļoti interesē. It īpaši, ja pasaka tiek izstāstīta galvu reibinošu deju un triku, mūsdienīgu mūzikas ritmu un spilgtu krāsu valodā."

Mūzikls "Leo - mazais lauva" ir stāsts ir par lauvēnu, kurš dodas uz džungļiem mācīties no citiem zvēriem lietas, kas katram var dzīvē noderēt - godīgumu, drosmi, pieticību, cieņu pret vecākiem un citas noderīgas īpašības. Pieaugušie arī paši ne vienmēr atceras par to, ko māca bērniem.

Lomas mūziklā atveido Māris Boka, Irina Kešiševa, Vladimirs Dupaks, Jeļena Ņetjosina, Natālija Kotona, Milena Rožanska. Uz skatuves pilnā sastāvā uzstāsies  Daugavpils teātra mūsdienu baleta trupa: Raimonds Paegle, Anna Gimbute, Anna Sultanova, Edgars Kaškurs,  Jeļizaveta Petrova, Artūrs Jackevičs, Miroslavs Blakunovs, Svetlana Morozova, Džeina Saulīte.

Mūzikla "Leo - mazais lauva" pirmizrāde notiks 26.novembrī,  nākamā izrāde - 7.decembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti